Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2 İmparator vs. 5 İmparator Sağ Kolu

2 İmparator mu ? Sağ Kollar mı ?

• Kullanılan toplam oy
    206
Beckman yavaş oynasın yonko ile.
Benim gözümde 2 amiral 1 yonko ile top gibi oynar. Bu dediğim ikili de Fuji ve Ryokugyu yani en güçsüz görülenler. Beckman da bu seviyede ya da baya yakın çıkıcak bence. Yani gayet oynar. 5 sağ kol olarak ben King'i baz alıyorum şahsen. 5 tane King gibi yani.

Uyanış sahibi olan Kid ve Law sağ koldan ötedeler artık yapabilecekleri hasar olarak.Zoro da Enma sahnesinde öyleydi Enma coşunca şimdi King’i indireceği saldırı gücünü topladı.Ryuma’nın ejder kesme sahnesiyle aynı olduğunu yakalamışlar bulunca atarım.Ona rağmen imparatorlar yıkılmıyorlar.Law’ın uyanışla verdiği hasarı Kata kendini yırtsa veremez anasına mesela o çatıda.
O zaman çatıda demeyeceksin usta.Wanoda diye düzeltelim. Çünkü çatıdayken, Luffy, Zoro ikilisinde kral haki gücü Kid ve Law ikilisinde uyanış devreye girmemişti. Bunlar yokkende net olarak yetersizdiler. Şimdi sağ kollar birlikteyken iyi bir bütün olabilirler. Katakurinin g*t*nü yırtsa Law ve Kid'in attığı hasarı atamayacağını kabul ederim ama aynı şekil Law ve Kid bir yerini yırtsa Katakuri kadar uzun süreli ataklardan sıyrılamaz. Kid ve Law uyanışı çok büyük bir hakimiyet ve rahatlıkla kullanamıyorlar. Güçlerinin bir sürekliliği yok. Zaten ben en başta da yazdım. King ve Marco, defans yükünü. Katakuri vurkaçlı dengeli savaşını yaparken Shiryu ve Beckman'in hasar yükünü çekmesi lazım ama iki karakterde belirsiz ve tam olarak gösterilmediği için yorum yapmak zor. Ama Shiryu ve Beckman'in hasar odaklı karakterler olduğu tasarımlarından bence anlaşılıyor.

Benim gözümde 2 amiral 1 yonko ile top gibi oynar. Bu dediğim ikili de Fuji ve Ryokugyu yani en güçsüz görülenler. Beckman da bu seviyede ya da baya yakın çıkıcak bence. Yani gayet oynar. 5 sağ kol olarak ben King'i baz alıyorum şahsen. 5 tane King gibi yani.
Benim gözümde de iki amiral top gibi oynar. Ama Hiçbir sağ kolun amiral gücünde olduğunu düşünmüyorum. Ha Issho ayrı mesele, Saboya karşı 2v1 atıp kızartma olduğu gibi top yapar İmparatoru :) kesin yapar xd

Bu soruya realist bir şekilde mi cevaplayalım yoksa Oda'nın çizeceği şekilde mi cevaplayalım?

Hayır bana kalsa sağ kollar arasında kral hakiyi kullanabilen yoksa hepsi teke gider veya en fazla birkaç vuruşa gider.Kral hakinin saldırıysa eklenmesi çok şey ifade ediyor ki Kaido'nun Luffy'e tek bir balyoz saldırısıyla alması buna örnektir.Adam saldırırken kral hakisini de ekledi ve Luffy'i tekledi.

Ha Oda mutlaka bu beşliye ileriki dakikalarda saçma power-upplar verirse valla bu beşli 2 yonkouya baya bir sorun çıkartır.Örnek olarak çatı dövüşünü verebilirim.Bu yüzden ben imparatorlar zorlanarak kazanır diyeceğim.

Shiryu ve Beckman'ın güçlerini kesin olarak bilmediğimiz için kesin birşey söyleyemek doğru olmaz ama şuana kadar gördüklerimizden yola çıkarak Katakuri ve Marco'nun Yonkolara pek fazla hasar vermeyeceğini söyleyebilirim.

Toplu bir savaşa bakacaksak Kata'nın sağlam gözlem hakisiyle akıllı oynarlarsa sağ kollar Big Mom'ı bence aşırı zorlanmadan saf dışı bırakırlar. Law ve Kid pek zorlanmadan yaptı çünkü. Law ve Kid'in meyve avantajı vardı ama burada da Kata'nın deli gözlem hakisi var. King var, Marco var ve görünmezlik meyvesi yemiş Shiryu var. Bir yolunu gayet rahat bir şekilde bulurlar ki sağ kollarında Law kadar olmasa da meyvesel avantajları var yine de.

Big Mom çok güçlü olsa bile Avel bir karakter maalesef. Sağ kolların saf güçle yenmek yerine iyi bir stratejiyle bir şekilde yenerler diye düşünüyorum bu kadını.

King gösterilsin tamamen o zaman belli olur.
5 tane Katakuri'yi yenebilirler mesela ama King'in seviyesinden diğerlerini anlarız erken bu konu için bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık