Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

2 İmparator vs. 5 İmparator Sağ Kolu

2 İmparator mu ? Sağ Kollar mı ?

• Kullanılan toplam oy
    206
Law x Kid BM yi aldıysa bunun yerine Marco x Kingi ver karșısına yine alırlardı bu kadını.

Kaidoya ise diğer kalan 3'ü dalar iș biterdi.

Wano da yonkoular rahat alır demiștim ama fikrim sağ kollar orta zorlukta alıra geldi. Böyle saçma düșeceklerini tahmin etmemiștim. Hala vs tartıșmalarını ciddiyetle savunanları gördükçe șașırıyorum kusura bakmayın :D

Law x Kid BM yi aldıysa bunun yerine Marco x Kingi ver karșısına yine alırlardı bu kadını.

Kaidoya ise diğer kalan 3'ü dalar iș biterdi.

Wano da yonkoular rahat alır demiștim ama fikrim sağ kollar orta zorlukta alıra geldi. Böyle saçma düșeceklerini tahmin etmemiștim. Hala vs tartıșmalarını ciddiyetle savunanları gördükçe șașırıyorum kusura bakmayın :D
Belki Law ve Kid sağ kol üstü olmuştur? Bunu düşündün mü?

Belki Law ve Kid sağ kol üstü olmuştur? Bunu düşündün mü?
Seride mantık aramayı bırakalı çok oldu sana da tavsiye ederim. Kid veya Law'ın sağ kol üstü olması ile alakası yok olayın. İstediği gibi eğilip bükülebilen bir seride güç dengesinin olduğunu söylemek bana saçma geliyor artık. Sadece hikaye odaklı takip etmek daha keyifli. En azından fazla dikkate almıyorsun bazı şeyleri.

Şunu da ekleyim; 1-2 arc önce Law, bazılarına göre yc3 anca edecek doffy tarafından kolu eline veriliyor ama sonra direk yonkou ile karşılaşıp kidd ile beraber yeniyorlar, inanılmaz mantıklı. Kidd ile Law'ın BM'ye kadar geldikleri süreçte ortada sağ kolun 's' si diyebileceğimiz bir güçleri yokken bir anda sağ kol üstü olduğunu düşünemediğimiz için suç biz de oluyor tabi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık