Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] 2 Amiral'e Karşı Kazanabilecek Biri Var mı ya da Olacak mı?

Seride 2 Amirale karşı Kazanabilecek kişi var mı?

• Gol D. Roger

Kullanılan: 337 55.5%
  • Monkey D. Garp (Gençliği)

Kullanılan: 205 33.8%
  • Monkey D. Dragon

Kullanılan: 106 17.5%
  • Edward Newgate (Gençliği)

Kullanılan: 279 46.0%
  • Monkey D. Luffy (Serinin sonlarında)

Kullanılan: 288 47.4%
  • Marshall D. Teach (Serinin sonlarında)

Kullanılan: 186 30.6%
  • Diğer (Belirtiniz)

Kullanılan: 54 8.9%
  • Hayır yok, ama serinin sonlarına doğru olabilir

Kullanılan: 39 6.4%
  • Hayır yok ve muhtemelen olmayacak da

Kullanılan: 123 20.3%
  • Rocks D. Xebec

Kullanılan: 90 14.8%

• Kullanılan toplam oy
    607
Hocam seride mevkilerin ağırlığımı kaldı.

Yonkou'ların halleri ortada nerede WCI başında herkesin dehşet içinde ismini andığı Big Mom nerede Son bölümlerdeki Big Mom.

Bu seride ağırlık namına bir şey yok. Her şey olacağına varır. Bakarsın adamın lakabı Veba, Canavar korsanlarının sol kolu, bir yıkımcı ama hareketlerine bak gram ağırlık var mı?

Bu Oda yeri geldi mi Amirallere köçek bile oynatır.
Demek istediğim unvanla tam alakalı değil. Yapılanma ile alakalı karşı tarafı öyle ezdirmez demek istiyorum. Denizlerin diğer önemli gücü Amiraller o kadar ezilmemeli bence. Big Mom'un düştüğü ve başına gelenler ya da Queen'in yaptığı şeyler ayrı, Birinin aynı anda 2 amiral alması ayrı. Güç dengelerinden bahsediyorum ben sadece. Karakterlerin yaptıkları hareketler farklı şeyler onlar.

Roger, dragon vs gücünü tam bilmediğimiz karakterler , Garp hakkında da kulaktan dolma bilgilerin ötesine geçemiyoruz. Gücünü gösterdiği sahnelerde bana göre bu konu için kıstas kabul edilebilecek olaylar değil. Onun gücü hakkındaki belirsizlik roger ve dragon'dan çokta farklı değil benim gözümde. Evet çok güçlü oldukları belli ama ne kadar. Seri sonu teach ve luffy'ye gelirsekte o konu çok muallak.

Ankette somut tek seçenek kalıyor, wb'nin gençliği. Yaşlılığı böyleyse gençliği nasıldır dedirtiyor insana.

Kesinlikle amiralleri küçümsemiyorum ama şahsi fikrim wb'nin gençliği iki amirali birden alır ancak marinford savaşının sonunda olduğu gibi ölümün kıyısana gelir ve bir süre sonrada olsa ölür. Çok ucu ucuna denebilecek bir galibiyet alacağını düşünüyorum.

Demek istediğim unvanla tam alakalı değil. Yapılanma ile alakalı karşı tarafı öyle ezdirmez demek istiyorum. Denizlerin diğer önemli gücü Amiraller o kadar ezilmemeli bence. Big Mom'un düştüğü ve başına gelenler ya da Queen'in yaptığı şeyler ayrı, Birinin aynı anda 2 amiral alması ayrı. Güç dengelerinden bahsediyorum ben sadece. Karakterlerin yaptıkları hareketler farklı şeyler onlar.
Anladım ama bu BM kendi ruh parçasını kaptırıyor. Kendi adasından o kadar adamına rağmen kaçan çömezleri yakalayamıyor bu kadın. Seride her şey olabilir. Mevkiye falan bakmıyor onu söylüyorum. Normalde BM'nin Tek yumrukla Bege'nin o kalesinin içinden geçmesi lazımdı. Adam kalenin kendisi ama ne hikmetse yonkou'nun yumruklarına dayanabiliyor.

Anladım ama bu BM kendi ruh parçasını kaptırıyor. Kendi adasından o kadar adamına rağmen kaçan çömezleri yakalayamıyor bu kadın. Seride her şey olabilir. Mevkiye falan bakmıyor onu söylüyorum. Normalde BM'nin Tek yumrukla Bege'nin o kalesinin içinden geçmesi lazımdı. Adam kalenin kendisi ama ne hikmetse yonkou'nun yumruklarına dayanabiliyor.
İşte bizim tayfa böyle saçmalıklar yapıyor Oda. Zaten Wcı arc'ı çoğu yeri mantıksızdı bence. Ama dediğim gibi bu bence zor bir şey olur. Çok uç nokta bir şey bir kişinin iki amirali aynı anda ya da hemen art arda yenmesi.

Yonkouları farklı yapan şey heriflerde ne ararsan var olması. Dayanıklılık, fiziksel güç, saldırı gücü, hız, silahlanma... Amirallere bu yok. Ve bu ligde rakibinde bi'şeyler eksikse kaybedersin.
Haki yok dediğin amirallerden birine tüm WB tayfası tayfası birden girdi ve amiralin lafı ''Haki kullanıcıları ha?'' oldu ve adam etkilenmedi bile.

Saldırı gücü yok mu? Hız yok mu?

Hangi seriden bahsediyorsun acaba? Amirallerin biri magma diğeri parıltı yahu? Tezatlığın da bu kadarı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık