Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] 2 Amiral'e Karşı Kazanabilecek Biri Var mı ya da Olacak mı?

Seride 2 Amirale karşı Kazanabilecek kişi var mı?

• Gol D. Roger

Kullanılan: 337 55.5%
  • Monkey D. Garp (Gençliği)

Kullanılan: 205 33.8%
  • Monkey D. Dragon

Kullanılan: 106 17.5%
  • Edward Newgate (Gençliği)

Kullanılan: 279 46.0%
  • Monkey D. Luffy (Serinin sonlarında)

Kullanılan: 288 47.4%
  • Marshall D. Teach (Serinin sonlarında)

Kullanılan: 186 30.6%
  • Diğer (Belirtiniz)

Kullanılan: 54 8.9%
  • Hayır yok, ama serinin sonlarına doğru olabilir

Kullanılan: 39 6.4%
  • Hayır yok ve muhtemelen olmayacak da

Kullanılan: 123 20.3%
  • Rocks D. Xebec

Kullanılan: 90 14.8%

• Kullanılan toplam oy
    607
Deprem yumruğunu ağzına ağzına yiyip bana mısın demeyen Akainu mu yarı ölü kalırdı. Ya da Magma gibi meyveye karşı 10 gün kapışan Aokiji mi yarı ölü kalırdı. :ehe:

Çapulcu novaları yenemeyen 2 tane yonkou var seride. Bu ikisi aynı anda 2 amirali bile zor alır artık bu saatten sonra. :hhh:
Kizaru nova bile olmayan Sanji'ye yenilirse zaman amiraller nolacak?

Oy kullanan 576 kişinin yarısı Yonkolar balon olunca seriyi bıraktı herhalde. Güncel anketlerde 200-250 oy çıkıyor genelde. :D
Amiral konuları erken açıldığı için oy oranları bu kadar saçma. Akainu konusu da aynı şekilde. Şu an açsan en azından bm a karşı %60-65 oy alacak adama %30 oy çıkmış. Konu sahipleri ya da modlar 2 3 yılda bir şu anketleri yenilese iyi olacak.

Amiral konuları erken açıldığı için oy oranları bu kadar saçma. Akainu konusu da aynı şekilde. Şu an açsan en azından bm a karşı %60-65 oy alacak adama %30 oy çıkmış. Konu sahipleri ya da modlar 2 3 yılda bir şu anketleri yenilese iyi olacak.
Ben Akainu için tablo tutmuştum Yonko konusunda. Adam %10 alırken %40'a yükselmişti geçenlerde. Böyle olur çoğu konu.

Deprem yumruğunu ağzına ağzına yiyip bana mısın demeyen Akainu mu yarı ölü kalırdı. Ya da Magma gibi meyveye karşı 10 gün kapışan Aokiji mi yarı ölü kalırdı. :ehe:

Çapulcu novaları yenemeyen 2 tane yonkou var seride. Bu ikisi aynı anda 2 amirali bile zor alır artık bu saatten sonra. :hhh:
Wb’nin ikinci saldırısından sonra kalkamayıp uçurumdan düşen akainu yarı ölü kalırdı evet.

bi kong gotaringu yese ağzı burnu kayar belki bayılır. Gamma knife’a organ verir. Enmalı ashura Allah’ına kavuşturur.

Wb’nin ikinci saldırısından sonra kalkamayıp uçurumdan düşen akainu yarı ölü kalırdı evet.

bi kong gotaringu yese ağzı burnu kayar belki bayılır. Gamma knife’a organ verir. Enmalı ashura Allah’ına kavuşturur.
Uçurumdan düşüp 5dk sonra sanki hiçbir şey olmamış gibi kalkıp savaşmaya devam eden Akainu yarı ölü kalırdı evet. :hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık