Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] 2 Amiral'e Karşı Kazanabilecek Biri Var mı ya da Olacak mı?

Seride 2 Amirale karşı Kazanabilecek kişi var mı?

• Gol D. Roger

Kullanılan: 337 55.5%
  • Monkey D. Garp (Gençliği)

Kullanılan: 205 33.8%
  • Monkey D. Dragon

Kullanılan: 106 17.5%
  • Edward Newgate (Gençliği)

Kullanılan: 279 46.0%
  • Monkey D. Luffy (Serinin sonlarında)

Kullanılan: 288 47.4%
  • Marshall D. Teach (Serinin sonlarında)

Kullanılan: 186 30.6%
  • Diğer (Belirtiniz)

Kullanılan: 54 8.9%
  • Hayır yok, ama serinin sonlarına doğru olabilir

Kullanılan: 39 6.4%
  • Hayır yok ve muhtemelen olmayacak da

Kullanılan: 123 20.3%
  • Rocks D. Xebec

Kullanılan: 90 14.8%

• Kullanılan toplam oy
    607
Hiçbir şeyini görmesek bile Kaido alır bence. Big mom emin olamadığım yonkou ve teach. Listede olanlardan ise

Garp - Roger - Wb 2 amiral alabilecek karakterlerdir. Hiçbir yonkou 2 amiral geliyor diye kaçar gider diye düşünmüyorum aksine gelsinler der bence. En başlarda seride Buster Call yok edici şöyle böyle güçlü denilmişti sonradan gördük ki çokta mühim bir olayı yokmuş 5 Koramiral'in (Şuan ki koramiraller gördüğümüz kadarıyla çok tırt zaten) Konudaki karakterler ve karşısındaki 2 Amiral'de benim için aynı mantıkta kalıyor Amiral olan karakterleri Oda MF'de 1 adet harcamaya kıyamadığı için çok über güçler olarak görüldü.
O seviyede kimse 2 amiral görünce kaçıp gitmez ancak 2 amirali sen çok küçük görüyorsun. Amiral savunması denen bir olgu katmış adamlar bunlar seriye ki birisi yakından diğeri uzaktan en riskli meyvelere sahipler.

O seviyede kimse 2 amiral görünce kaçıp gitmez ancak 2 amirali sen çok küçük görüyorsun. Amiral savunması denen bir olgu katmış adamlar bunlar seriye ki birisi yakından diğeri uzaktan en riskli meyvelere sahipler.
Amiral seviyesini küçümsemiyorum. Seviye algısı zaten MF ile başladı bana göre de seviyeler MF itibariyle dengesizliğin dibini gördü ( en büyük örneği silahlandırma hakisi) 2 Amiral'in karşısındakiler de denizlere amirallerden daha dehşete düşürecek nam salmış kişiler.

Başka amiralleri katıyorlar araya onlara diyorum. Okumadan yorum yapıyorlar. Okuduysan niye üstüne alınıyorsun. Bir daha beni alıntılamamanızı rica edeceğim. Coby ve Helmeppo okuduysanız o sizin sorununuz.
Üstü açık yorumlarda böyle oluyor.

Amiral seviyesini küçümsemiyorum. Seviye algısı zaten MF ile başladı bana göre de seviyeler MF itibariyle dengesizliğin dibini gördü ( en büyük örneği silahlandırma hakisi) 2 Amiral'in karşısındakiler de denizlere amirallerden daha dehşete düşürecek nam salmış kişiler.

Üstü açık yorumlarda böyle oluyor.
Başlıkta sıkıntı var. İki Amiral diyor. Kizaru-Aokiji olarak değiştirilmesi gerekiyor. Onlarca Akainu ve Fujitora yorumu gördüm. Konu açıldığından beri okudum yorumları. Böyle bir huyum var. Genel Sohbet tarzı konular hariç bu tür konuların tüm yorumlarını okurum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık