Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] 2 Amiral'e Karşı Kazanabilecek Biri Var mı ya da Olacak mı?

Seride 2 Amirale karşı Kazanabilecek kişi var mı?

• Gol D. Roger

Kullanılan: 337 55.5%
  • Monkey D. Garp (Gençliği)

Kullanılan: 205 33.8%
  • Monkey D. Dragon

Kullanılan: 106 17.5%
  • Edward Newgate (Gençliği)

Kullanılan: 279 46.0%
  • Monkey D. Luffy (Serinin sonlarında)

Kullanılan: 288 47.4%
  • Marshall D. Teach (Serinin sonlarında)

Kullanılan: 186 30.6%
  • Diğer (Belirtiniz)

Kullanılan: 54 8.9%
  • Hayır yok, ama serinin sonlarına doğru olabilir

Kullanılan: 39 6.4%
  • Hayır yok ve muhtemelen olmayacak da

Kullanılan: 123 20.3%
  • Rocks D. Xebec

Kullanılan: 90 14.8%

• Kullanılan toplam oy
    607
Ben amirallerin Yonkoular ile aralarında güç farkı olduklarını düşündüğüm için,Roger,Teach,Ve İleriki Luffy'nin 2 amirali harcayacagını dusunuyorum.Amiraller denizcilerin en güçlüsü olabilirler,ama kesinlikle Dünya Hükümeti'nin ilk 5 güçlüsü arasında olduklarını sanmıyorum.Belki Akainu.

Luffy'nin düşmanı Enies Loby'den beri,Dünya Hükümeti.Amiraller her zaman bana korsanların yanında tırt geldiler.Genç bir Wb'nin bir amirali top gibi oynayacağı bana göre bariz.

O değilde ankete göre forumun çoğu Luffy'nin Roger'ı geçemeyeceğini düşünüyor.:D
Luffy belki cok guclu degil ama bu adam bu inanc ve arzuyla cidden bambaska bir sey olacak bekleyip gorecegiz. Ayrica amaci olan ve inancliolan birini hicbir guc durduramaz . Durdursa bile yine kalkar devam eder taki kazanana dek

Hiçbir şeyini görmesek bile Kaido alır bence. Big mom emin olamadığım yonkou ve teach. Listede olanlardan ise

Garp - Roger - Wb 2 amiral alabilecek karakterlerdir. Hiçbir yonkou 2 amiral geliyor diye kaçar gider diye düşünmüyorum aksine gelsinler der bence. En başlarda seride Buster Call yok edici şöyle böyle güçlü denilmişti sonradan gördük ki çokta mühim bir olayı yokmuş 5 Koramiral'in (Şuan ki koramiraller gördüğümüz kadarıyla çok tırt zaten) Konudaki karakterler ve karşısındaki 2 Amiral'de benim için aynı mantıkta kalıyor Amiral olan karakterleri Oda MF'de 1 adet harcamaya kıyamadığı için çok über güçler olarak görüldü.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık