Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

+18 Karabasanlar Nedir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben de ne hikmetse yaklasık bir 5-6 senedir aynı mekanlarda görürüm kendimi. Mesela bir kışlık rüya mekanım var bir de yazlık deniz kenarında falan. Çok ilginç gelmiştir bana hep. Tamamen aynı olmasa da mekanlar neredeyse birebir çok iyi hatırlıyorum.
Peki bu konuda bildiğiniz birseyler var mı ? Acaba neden ?
tam emin değilim ama ileride o mekanlar da buluna bilirsin. Bana da bi arkadaşım anlatmıştı. Bir gün trabzona gezmeye gittik yürürken dedi ki ben buranın aynısı dün rüyamda gördüm dedi. Anlat dedim. aynı bu şekilde yan yana gidiyorduk ve önümüzdeki 2 kişiyle birlikte ki o an önümüzde olan 2 kişi de aynı kişiymiş. Bu adamlarla camiye gidiyorduk (ki hakikatan camiye gittik onlarda geldi. ) ve dedi ki yolda -hatta girdiğimiz camide yan yana 2 kişi vardı bana biz ciniz falan dediler dedi. Ki aynısıda oldu camiye bi girdik yan yana 2 kişi vardı. tek fark ton ton yüzlü dedelerdi :D

Evet dişi cin çağırma ritüelleri ekliyorum gelirse lütfen yazınız.
Bu çağırma yöntemi gerçekten etki etmiş insanlar olduğu söylenir.
ama sizin denemenizi tavsiye etmem sadece bilgi amaçlı paylasıyorum
çünkü çagırması daha kolaydır ama göndermesi çok zordur

malzemeler

1)Karton veya kagıt üstüne yazı yazılan hersey olur
2)Kalem
3)Para veya fincan veya küçük bişey
4 Bakır tas leğen.
5 Ayna
6 Tütsü Mum NOT kendi elinizle yaptığınız 2 damla kanınızın içinde olduğu mum çok değişik şeylere gebe olur.
kalem ile kagıdın üstüne alfabedeki bütün harfleri tek tek yazın rakamlarıda yazın

istek üzerine sadece arabca evet ve hayırda yazıla bilir

simdi kartonun üstüne harfleri yazdık Elimize bakır tası aldık ebced ile ilgili ritüellerin 4 nü gerçekleştirmemiz gerekiyor.
işaret parmagınız ile bastırın bakır tasın içinde 2 ebced ile yazılmış nusra olacak
üstüne iyice bastırın. 100 defa selavati münciye okuyun
Sonra okunmuş bir kağıdın üstüne köpek şekli çizilir ve üzerine 10 defa Celcelütiye ve her azimetten sonra bir defa

"Allahüme ya Darrü ya Darrü ya Darrü ya müzillü ya müzillü inneke nealemü enne filan bin filane yestehikül teadyibi .. sonra bu nushayı cizin ve suya atın

en son suya bakın.. ön hazırlıkta ayna odanın 2 tarafında olmalıdır mumlar çapraz durmalıdır tütsü sizi sakinleştirir karton aynaların yanında durmalıdır bozuk para suyun içine atılmalıdır. en son
bu muskayı elinize alın 1 saat içinde baya korkacaksınız
bakınız tekrar söylüyorum çagırması daha kolay gibidir ama göndermesi çok zordur
cinler çok hızlı hareket eden varlıklardır bunu da unutmayın.
Forumca yapalım bence.

Ben de bir şeyimi anlatayım bari. Gerçi tam karabasan değil bu sanırım ama. Normalde rüya gördüğümü anladığım zaman rüyada kendime " rüya görüyorum uyanayım bari" dediğim zaman uyanıyordum. Yine saçma sapalak bir rüya görüyorum. Anladım rüyada olduğumu uyanayım bari dedim. Sonra kendimi birden yatağımda buldum kımıldayamıyorum. Kalkmaya çalışıyorum sanki beni yatağa geri çekiyorlar aha dedim sonunda bana da karabasan geldi. Ablamın yorganını çekmeye çalışayım da beni uyandırsın dedim.Doğrulmaya başladım ama sanki doğruldukça her yerim uyuşuyor görüşüm acayip derece bulanıklaşıyordu. Sonra tekrar uyandım ve kendimi tekrar yatakta buldum yine doğrulmaya çalıştıkça sanki yatağa geri çekiliyordum ama birden kendimi salonda buldum. Ezan okunuyordu dedem televizyon izliyor anneannem de namaz kılmak için kalkmış abdest almaya banyoyo gidiyordu(o akşam bizde kalmışlardı zaten seçim zamanıydı yanılmıyorsam) onlara bu uyanamama olayımdan felan bahsetim lakin üzerinden çok zaman geçtiği için bana ne dediklerini hatırlamıyorum. Sonra tekrar uyandım ve bu sefer yine yataktayım hareket edemiyorum. Bu sefer yatakta 2 kişi daha var kim olduklarını bilmiyorum beni kollarımdan tutmuşlar ama gözleri kapalı uyuyorlar. Ben kalkmaya çalıştıkça kalkmama izin vermiyorlar. Sonra tekrar uyandım bu sefer kimse yok yine yataktayım. Yine kalkamıyorum sonra kendimi banyonun önünde buldum anneannem abdest almak için oradaydı sanırım direk olarak bana " Bu şüphe duyuyor" dedi. Der demez anladım cin olduğunu sonra resmen yatağa geri çekildim ve o an artık dedim bu olay kısır döngüye girdi hiç uyanamıcam. Sonra tekrar yatakta uyandım yine kalkamıyorum, kalkmaya çalıştıkça her yer bulanıklaşıyor. Sonra doğruldum ablamı uyandırdım. Ablama dedimki abla böyle böyle oluyor uyanamıyorum anneme söyle dedim. Bana "ne annesi benim annem ben küçükken öldü" dedi. Ve uyandım bu sefer gerçekten uyandım. Saate baktım daha yatalı 1 saat bile olmamış ve rüyamda ezan okunduğu an gerçektede ezan okunuyormuş. Bu rüyayı gördüğümden beri her rüya görüşümde rüya bittikten sonra 5-6 saniye süren bir karanlık oluyor, yine uyanamıyorum diyorum kendime ve öyle uyanıyorum. Gerçekten çok sağlam tırstım gördüğüm gece.
İnception

Bi ara çok oluyodu.Bi gece yatağın başında kapşonlu gözü morarmış ufak çocuk gördüğümü filan hatırlıyorum.Bunlar hep karabasan işte:D

Bunlar hep akşam yemeğini fazla kaçırmak.:D
Bi aralar rutine bağladı böyle.Cesetler,kefenler,cenazeler havada uçuşuyodu.Oda"ya kuranı kerim koydum psikolojik rahatlama oldu galiba sonra pek olmadı.

Moderatör tarafında düzenlendi:
bana cok oldu.nedeninide kendim buldum, cok dalga gectigim için ;) neyse bir gün su hani film vardı,ismini unuttum. türk filmi, hoca kıza büyü yapılmıs, onu çözemeye calısıyor falan.hatta babaları define bulmus bir 3 harflinin yardımıyla,sonra işte bu adamı kuyuda taslayarak öldürüyorlardı.onlara yardım eden eşi 3 harfli adam falanda ölüyordu.ilginc bir filmdi,dalga gecerim ama inanclıyımdır.cok bozuldum karanlık üstün geldi diye.o yüzden shounenleri seviyorum :D bende cok saydım, sinir oldum, dalga gectim.

neyse aksam 2-3 kere karabasan bastı :ehe: uyanıkken sıkıntı yok, ama sanki etrafımda bir cember daralıyordu.ama ne zaman uykuya gitsem agırlık basıyor. dedim hayda,olacak gibi degil.acayipte cesurumdur,savas istiyorsunuz ha dedim,kalktım dogruldum.bildigim bütün duaları okudum asağı yukarı 17 tane.sonra 6 etrafıma, bir kere üstüme, bir kerede yutkunarak ayetel kürsi okudum.hadi gelin dedim. sonra mısıl mısıl uyumusum :good: ama belki psikolojiktir bilmiyorum.yinede eminim... oturur vaziyette yataktayken, etrafımda yani en azından onlarca varlıgın baskısını hissettim.cılgın cesaretim var ölümdende pek korkmam. ama o an en azından kasındıgımı hissettim.filmdede su tehlikeli bir kavim vardı o geciyordu.bir dahada apacık dalga gecip saydırmadım,dünyadaki sorunlar yetiyor, birde öbür alemle ugrasamam.

diyecegim o iki en azından bir kere ayatel kürsi okuyun yatarken. inanılmaz güclü bir caydırıcıdır,dünyamızdaki rpg gibi.felak, nasıda kursun gibi düşünün.allaha sıgındıgınız sürece evrendeki hiç bir canlı,hiçbirsekilde size bir nane yiyemez.:good:

Karabasan sayılır mı bilmiyorum da bir keresinde yine uçurumdan atlıyorum uyandım biliyorum ama hareket edemiyorum gözlerimi de açamamıştım. Ağlayacak raddeye geldim artık sonra birden zincirlerimden kurtuldum. Allah kimseyi düşürmesin o duruma.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık