Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

+18 Karabasanlar Nedir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2 yıl önce Lys bitmiş sınav stresi şuydu buydu derken zorlu bir yıl geçirmiştim. Yapmam gereken bir tek okul tercihi kaldı. Tercih içinde sürekli okuduğum liseye gidip sevdiğim bi hocamdan tavsiye alıyordum. Yine okula gittiğimde hoca öğleden sonra gel tercih için dedi bende eve döndüm. Eve dönünce biraz uyuyim sonra giderim dedim. Normalde yatakta uzun süre debelenipte uyuyan biriyim ama o an çok az uykum olmasına rağmen birden uyuyuverdim. Sonrasında aniden rüya görmeye başladım. Buna rüya demek ne kadar doğru bilemem çünkü gördüğüm şey daha yeni uzandığım yatağın üsten bakılmış haliydi,yani kendime dışardan,yukarıdan bakıyordum. Sol tarafa yatıktım,kalbimin üstüne yatmıştım anlayacağınız. İşte o yukardan baktığım an arkamdan,sırt bölgemden bir gölge yaklaştı bana ve hemen arkama uzandı. Neredeyse benimle aynı pozisyondaydı,yanıma uzanmış duruyordu. Sonra sağ elini sağ omzuma koydu ve koyar koymaz aniden uyandım. Uyandığımda sağ omzumda o elin varlığını hissedebiliyodum. Bu anlattığım ne kadar sürdü bilemem,tahminen çok kısa sürmüştür ancak bana göre 15 dk sürmüş gibiydi.

Bunu kimseye anlatmamıştım tabii evde ama daha sonrasında da,yazın ilerleyen zamanlarında birkaç kez sağ omzumda bazen birinin elini koyduğunu hissedebiliyordum. Uyumak üzereyken oluyordu genelde.

O otuduğumuz evle ilgili başka bir anıda dayımla ilgili. Öncelikle şunu söyliyim dayım inançlı biri değildi(tabii şimdi evlendi cumaları kaçırmayan bir adam oldu o ayrı :D). Dayımın bizde kaldığı zamanlardan birinde ben yine uyumak için yatakta debelenirken dayımın yatağından kalkıp ya mutfağa ya da lavaboya doğru gittiğini duydum. Tam her şey rutin bir seste giderken birden koşar adımlarla dayım yatağına geri döndü. Ama dönerkende sürekli 'Bismillah' sözlerini falan duyuyodum. Sonra dua sesleri falan geldi. 1-2 dakika sonra dayım benim yanıma geldi. 'Uyumadın mı lan' dedi bende yok dedim. 'Oğlum niye beni korkutmaya çalışıyon,ben lavaboya gidecektim söyleseydin önce sen giderdin'dedi. Benim yatağımdan hiç çıkmadığımı duyunca 'saçmalama daha yeni önüme çıkıp beni geçtin ya. Bak bana yalan söyleme ciddiyim'dedi. Sonra ben duyduklarımı falan anşatınca hiçbir şey söylemeden geri yatağına gitti.
Dayımın söylediğine göre o gördüğü her neyse bana benziyormuş.

Bunlarda böyle anılarımdır :D
Hep kalbinin üstüne yatmaktan :D Bu dayının ki gibi benzer bi olay başıma gelmişti ama benimki komikti biraz. :D

karabasan olayı tamamen yatma pozisyonuyla ilgili şu noktada metafizigi çürütüyorum :). yatarken kolumuz veya ayagımızı katlayınca uyuşuyor hareket ettiremiyoruz. (yada önceden agır bir iş yapmışızdır veya çok yürümüşüzdür) uykudayken uzuvlarımızın biri veya bikaçı uyuşunca doğal olarak uykuda burnumuzu kaşımaya çalışıp beceremiyoruz veya gerilmek isteyip gerilemiyoruz buda rüyadayken bize kötürüm olmuşuz hissi veriyor veya zincirlere vuruşmuş gibi bi duruma düşürüyor bu his nöronlara aktarılıyor ve o anlık gerçekten motor nöronlarını kullanamıyorsun. uyanınca olayı idrak etmen bir süre sürüyor diye ilk ambele anında neye uğradıgını şaşırıyorsun abilerinin sana önceden anlattıgı karabasan hikayelerinden yola çıkarak boyle altına sıçıyorsun. bikaçkere bismillah çekiyon ki beynine kan gitsinde nöronlar aktif olsun. sonra elini yüzünü yıkayıp yatıyorsun :D

O zamandan beri düz yatıyorum,ne sağa ne sola odun gibiyim :D Anlatta gülelim :p
Aslında pek komik değil :/ Küçükken annemin saçları ile oynamayı çok severdim. Bi gece uyandım baktım sandalyede annem oturuyor tip tip bakıyor bana. Karşı yatakta da ablam yatıyordu ve ozamanlar hiç sevmezdim kendisini :/ Neyse gece gece uyandım bari biraz saçıyla oynim dedim kendi kendime. anneme sordum yatak da yatan sen misin diye ? Oda evet benim dedi. Yatakta ki ablammış onun saçıyla uğraşıyordum uyandı korkmuş şekilde bana bi şamar attı ve yattım uyudum olay bu :| Karabasan bile olsa böyle saçma bi soru karşısında basmış gitmiştir :/

Düşme olayı zaten klasik.Ben eskiden rüyamda istemsizce düşerdim ama şimdi bir kere gökdelende camları kırarak kendi isteğimle düştüğüm bile oldu.Film etkisi sanırım :D

Bazen rüyada olduğunuzu anladığınızda istediğinizi yapma eğilimi içerisine giriyorsunuz ama çok sürmüyor hemen uyanıyorsunuz.Birde rüya içinde rüya olayı çok oluyor bana.Şöyle ki rüyamda çeşitli olaylar yaşanırken şunu şunu rüyamda gördüm diyorum ve bunu söylerken gerçek olduğunu sanıyorum.

Evet dişi cin çağırma ritüelleri ekliyorum gelirse lütfen yazınız.
Bu çağırma yöntemi gerçekten etki etmiş insanlar olduğu söylenir.
ama sizin denemenizi tavsiye etmem sadece bilgi amaçlı paylasıyorum
çünkü çagırması daha kolaydır ama göndermesi çok zordur

malzemeler

1)Karton veya kagıt üstüne yazı yazılan hersey olur
2)Kalem
3)Para veya fincan veya küçük bişey
4 Bakır tas leğen.
5 Ayna
6 Tütsü Mum NOT kendi elinizle yaptığınız 2 damla kanınızın içinde olduğu mum çok değişik şeylere gebe olur.
kalem ile kagıdın üstüne alfabedeki bütün harfleri tek tek yazın rakamlarıda yazın

istek üzerine sadece arabca evet ve hayırda yazıla bilir

simdi kartonun üstüne harfleri yazdık Elimize bakır tası aldık ebced ile ilgili ritüellerin 4 nü gerçekleştirmemiz gerekiyor.
işaret parmagınız ile bastırın bakır tasın içinde 2 ebced ile yazılmış nusra olacak
üstüne iyice bastırın. 100 defa selavati münciye okuyun
Sonra okunmuş bir kağıdın üstüne köpek şekli çizilir ve üzerine 10 defa Celcelütiye ve her azimetten sonra bir defa

"Allahüme ya Darrü ya Darrü ya Darrü ya müzillü ya müzillü inneke nealemü enne filan bin filane yestehikül teadyibi .. sonra bu nushayı cizin ve suya atın

en son suya bakın.. ön hazırlıkta ayna odanın 2 tarafında olmalıdır mumlar çapraz durmalıdır tütsü sizi sakinleştirir karton aynaların yanında durmalıdır bozuk para suyun içine atılmalıdır. en son
bu muskayı elinize alın 1 saat içinde baya korkacaksınız
bakınız tekrar söylüyorum çagırması daha kolay gibidir ama göndermesi çok zordur
cinler çok hızlı hareket eden varlıklardır bunu da unutmayın.
Açıkcası bu mesajı bence kaldır. Yanlış yer. Çok isteyen olursa pm atarsın.

Düşme olayı zaten klasik.Ben eskiden rüyamda istemsizce düşerdim ama şimdi bir kere gökdelende camları kırarak kendi isteğimle düştüğüm bile oldu.Film etkisi sanırım :D

Bazen rüyada olduğunuzu anladığınızda istediğinizi yapma eğilimi içerisine giriyorsunuz ama çok sürmüyor hemen uyanıyorsunuz.Birde rüya içinde rüya olayı çok oluyor bana.Şöyle ki rüyamda çeşitli olaylar yaşanırken şunu şunu rüyamda gördüm diyorum ve bunu söylerken gerçek olduğunu sanıyorum.
Keşke ben de kendi isteğimle düşebilsem rüyamda. Çok zevkli :D

Keşke ben de kendi isteğimle düşebilsem rüyamda. Çok zevkli :D
O konuda üstüme tanımam. Rüyalarımın %90 ı yüksek yerlerde geçer uçurum olsun yüksek binalar olsun. Hep kendimi aşağı atarım çok zevkli oluyor :D Tam yere kafayı vuracakken uyanırım :D Rüyaların en sevdiğim yanı o gerçekte yapamayacağın şeyleri rüya da yapma :D

O konuda üstüme tanımam. Rüyalarımın %90 ı yüksek yerlerde geçer uçurum olsun yüksek binalar olsun. Hep kendimi aşağı atarım çok zevkli oluyor :D Tam yere kafayı vuracakken uyanırım :D Rüyaların en sevdiğim yanı o gerçekte yapamayacağın şeyleri rüya da yapma :D
Ben de ne hikmetse yaklasık bir 5-6 senedir aynı mekanlarda görürüm kendimi. Mesela bir kışlık rüya mekanım var bir de yazlık deniz kenarında falan. Çok ilginç gelmiştir bana hep. Tamamen aynı olmasa da mekanlar neredeyse birebir çok iyi hatırlıyorum.
Peki bu konuda bildiğiniz birseyler var mı ? Acaba neden ?

Beyler konuyu okumadım ama neyle ilgili oldugunu anladım, daha öncede bir kaç gün oldu sanırım bu tarz bişey vardı.Forum ahalisinden bir fakir olarak cidddi manada söylüyorum, çok fazla kurcalamayın diğer alemi.Niye diyosanız Kuran'ı Kerim de o alemle ilgli çok bilgi verilmemiş ve Hz Peygamber(a.s.m) de onların peygamberi bile olsa dahi onların alemleri farklı oldugundan onlarla ilgli bize fazla bir bilgi vermiyor.Kısacası Kuran'ı Kerim ve Hz Peygamber (a.s.m) o alemle ilgli bize detay öğretmediğinde sakat iş diyorum.Kendi aleminize bakın billmeniz gerekenleri bilin derim ama fazlası hakkında Kuran'ı Kerim ve Hz Peygamber (a.s.m) bize bilgi vermediğinde uzak durun.

Sanırım iki yıl önce ramazan ayındaydı, oruç tutması kolay olsun diye gündüz uyuyor akşama doğru kalkıyorduk.Evde bir tek ben varım arkadaşlar memlekete dönmüş hep.Bir gün öğlene doğru uyudum, rüya görüyorum.Uyanmışım, acıkmışım mutfağa gidiyorum, göremediğim ama yanımda olduğunu bildiğim biriyle konuşuyorum.Bana bal yesene diyor, düşündüm bizde bal yok ama tezgahın üstünde bal kavanozu var.O an rüya olduğunu cinlerin benle alay ettiğini fark ettim, dalga mı geçiyorsunuz benle diye de söyledim seslice.Anında uyandım ama kıpırdayamadım, vücudumun tek bir atomunu oynatamıyorum, gözlerim açılmıyor, sanki uzaydayım.Tekbir getireyim besmele çekeyim dedim, dilim uyuşmuş gibi hareket etmiyor.Uyanalı 15 saniye falan oldu, ben taş kesilmiş gibiyim.Sonunda kalbimden ALLAH diye bir geçirdim, çekyattan bir fırladım öylece.Acele nefes aldım, etrafa bakındım, bir huzur verin dedim içimden.O evde 6-7 ay kalmıştım, benzer başka olaylar da oldu, o ev baya sıkıntılıydı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık