Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1129 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro için nihai rakip olan Lucci Luffy için harbi fodderdı yalnız.:D
Tetikleneceğini biliyordum xD

Zoro, Kaido'ya yaptığı son saldırıdan sonra Kaido Zoro'ya sendemi kral hakisi kullanıyorsun diye sordu demek ki kullanmış saldırıda. İki ihtimal var ya Zoro'nun kral hakisi var ya da Oden'in emanet hakiyi kullanıyor. :D
Yanlış anlamışsın onla ilgili bir yorum değil bu.

Alpamış Lucci dövüşünde kral haki haki kullandı diye ısrar ediyor ben de bu senin uydurman alpa diyorum.

Tetikleneceğini biliyordum xD

Yanlış anlamışsın onla ilgili bir yorum değil bu.

Alpamış Lucci dövüşünde kral haki haki kullandı diye ısrar ediyor ben de bu senin uydurman alpa diyorum.
Pardon. Kullanmış olması muhtemel bence kılıçlarının üzerindeki kıvrımlı çizim king ile olan kapışmasında da vardı. Ama kullanmış olsada kullanmasada Zoro zaten galip.

Son düzenleme:
Hajrudin’in Road’dan güçlü olduğu belli mi ki? Karasakal gibi gemide takılmış olamaz mı? İlk kararda karşı çıkmış ve kendi tayfasını kurmuş. Kafasında başka şeyler olduğu belli yani.
Zaten anladığım kadarıyla Road’a saldırmıyor, duvara saldırıyor. Saldıran Nami.

Öncelikle kıyafet için aklıma gelen ise hayvanlar bizimkini karşılamıştı büyük ihtimalle Güneş tanrısının bizimkilerden dahi haberi yoktu. Bizimkilerin vegapunk kostümleri kendilerini ortama değiştiren kıyafet verdiği için yerli halk gibi görünüyor olabilir veyahut tavşanda yapmış olabilir ama neden yapsın?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık