Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1126 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Elbafın onursal kaptanı kim?
Shanks!

Mugiwara tayfasından Elbaf'ta herkesin haberi var mı?
Diyelim ki yok!

Her arc gına geldiği haliyle tayfanın bölünerek bir adaya giriş yapıp, gereksiz gerginliğin son bulması nasıl oluyordu?
Sun God Nika'nın "savulun Battalgazi geliyor" demesiyle oluyordu!

Shanks başganın ne yaptığını öğrendik?
Tayfanın sonunu getirecek bile olsa teste tabi tuttuğunu öğrendik!

Görünen o ki bu gereksiz gerginliğin sebebi Shanks'ın Mugiwara tayfasına uyguladığı testtir! diye düşünüyorum :artiz:

"Sana kuru kuru hoşgeldin diyecek değildim, devler (yonkolar) ligine hoşgeldin Sun God Nika Luffy" diyecek, bağrına basacak:artiz:

Legodan para aldı heralde. Lego da az çok kuzey markası bizi sokuştur bir yerlere mi dedi ne yaptı. Naminin Viking versiyonu için sabırsızlanıyorum. Kalleş herif namiyi çizerken özeniyor.
barto reis bayrak yakmaya rağmen shanksın gözüne girdi gibi. Filonun luffy yokken yedek kaptanı olacak sadakati shanksa gösterdi. Ama tabi bayrak önemli olduğu için cezası da kesilmek zorunda kaldı. Canavar tayfa bizim gemide yol kaybetmiş. İşte şimdi heyecanlandım. Elbaftan bağımsız kafası az çalışan kas yoğun bölümler görebiliriz. Açıkçası elbaftan daha çok merak ettim şuan. Yeni dünyada gidecek karasakalın adasından başka yonko adası kalmadı. Bildiğimiz marconun adadan yada tanrı vadisinden başka ada da kalmadı gibi. Yepis yeni bir ada geliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık