Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1126 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda Karasakali seri sonu kötüsü yapmaktan vaz geçti sanki. Luffyler, Katakuri, Law ve Sword ve Sengoku Arı Kovanına baskın işine gidiyor bu olaylar. Hatta bir noktada Fujitorada işin içine girebilir.

Anladığım kadarıyla tayfa yine bölündü bu bölünmede yani olaylar dejavu oluyor bu dejavunun sonucunu hepimiz biliyoruz uzun yıllardır takip ettiğimiz için benim aklımda tek bir soru var benim uyandığı şu Viking tarzı bir şey nedense yani daha önce serife Viking tarzı bir şey görmedik aklımda herhangi bir ada veya bir şey yok ama gabanın 2 tane baltası var bu bana vikinge gönderme geliyor sürekli zaman çıkacak diye kendimizi avutuyoruz ama yani aklımda şu an gaban geliyor yani gabanın olması iyi gelebilir

Bu arada hepimizin düşündüğünün aksine garp hayatta garp için gelecek birisi varsa o da sengokudur onun da gelmesi bir şeyleri değiştirebilir mi bilmiyorum bu arada kid ve law bence elbafta olacak çünkü çünkü yaşlı tayfa üyelerine katılıp elbafta
a kendilerini iyileştirebilirler

Shanks tıpkı naruto'daki obito gibi çıkıyor adam zehri içti diye adamın gemisini batırması yasoopun vs vs onların bu kadar acımasız olması bir günde 2 tane genci gemisini batırmaları falan bana biraz acımasız insanlar gibi geldi yani gerçekten korsan gibi korsanlar

Kızıl saç bu gidişle buggy ve luffynin ortak düşman olarak karşısına çıkacak bu karşılaşmada bence çok büyük yar alacak ve kenara çekilecek bence yani bunun gittiği yol böyle

Sanırım Loki Nami'yi evlenmek için kaçırdı viking kıyafetlerinin başka anlamı yok.Big Mom'ın kızı Lola'yı alamayınca Big Mom'a racon kesen adam Luffy'e acımaz.

Nami'nin geçmisini görücez bu arc demekki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 6)

• Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
    Tasarım Korsanfan V.6.0
    Yukarı Çık