Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1125 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Babası olduğu tam olarak kesin değil ama Shanks'ın da Figarland ailesinden olduğu kesin. Roger Shanks'ı Tanrı Vadisi olayından sonra bir hazine sandığında buluyor. Film Red'de kadimler Uta hakkında konuşurlarken, Shanks'ın Uta'yı evlat edindiğini bilmedikleri için onun da Figarland kanı taşıdığı varsayımında bulunuyorlar.
Shanks, Mihawk, Aramaki muhtemelen Garling'in öğrencisi ayrıca.
Red filmini izledim, hazine sandığından çıktığını falan biliyorum ama herkes babası olması ile ilgili kesin konuşuyor.

@sensey Roger, Shanks'ı bebekken bulmuyor mu nasıl Garling'in öğrencisi olacak? Kan bağı olduğunu düşünüyorum ama öğrencisi olma ihtimali yok diye düşünüyorum.

Red filmini izledim, hazine sandığından çıktığını falan biliyorum ama herkes babası olması ile ilgili kesin konuşuyor.

@sensey Roger, Shanks'ı bebekken bulmuyor mu nasıl Garling'in öğrencisi olacak? Kan bağı olduğunu düşünüyorum ama öğrencisi olma ihtimali yok diye düşünüyorum.
Shanks Gorosei ile çay içen bir eleman. Im'e kadar çıkan adam Garling ile de görüşür.

Shanks Gorosei ile çay içen bir eleman. Im'e kadar çıkan adam Garling ile de görüşür.
Görüşmesi sorun değil, Garling gibi birisi Shanks'a neden eğitim versin. Shanks, sonuçta bir korsan olarak tanınıyor hatta Roger korsanlarına aitti. Şahsen eğitimini Roger, Ray ve Gaban gibi karakterler vermiştir diye düşünüyorum.

Görüşmesi sorun değil, Garling gibi birisi Shanks'a neden eğitim versin. Shanks, sonuçta bir korsan olarak tanınıyor hatta Roger korsanlarına aitti. Şahsen eğitimini Roger, Ray ve Gaban gibi karakterler vermiştir diye düşünüyorum.
Sengoku, WB, Gorosei hepsi Shanks'a özel davrandı. Sen olduğun için, bana onu hatırlatıyorsun gibi cümleler kullandılar. Olay güçse Kaido, ağırlıksa WB böyle saygı görürdü. Shanks çok net ailesi nedeniyle ayrıcalıklı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık