Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1125 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bak iyice öğren diye diyorum Sabo haterı değilim severim. Bannerım bile Sabo şu an. İyi ara ama cımbızlama yapma.:D
Sızmak için numara bunlar. Gerçek Sabo fanları o günleri iyi hatırlar. @artyomdh @Tiksav Lee Unutulmasın dostlar!

Sızmak için numara bunlar. Gerçek Sabo fanları o günleri iyi hatırlar. @artyomdh @Tiksav Lee Unutulmasın dostlar!

Buradan Sabo'dan nefret ettiğimi çıkaracak kadar ne çektin kardeşim? :D

Luffy'den spot ışıkları birazcık çalındığında her karakterin hateri olur Alpa. Şaşırmadık şu mesajı görünce. :D

Devon dokanmıştı bu adama niye öldü? Öldü eline ne geçecek şimdi BB tayfasının mesela...

İki acaba daha önceden de bu beşli Garling gibi dikine atama ile mi geçti oraya? Merak ettim açık konuşmak gerekirse.

Bir de kadim yok edildi ya Kizaru'ya nolacak? Nihayetinde görevi tamamlayabildi mi acabası...

Adamın direkt olarak böyle bir motivasyona ihtiyacı varmış işte. Şu an kendi canı da tehlikede. Şimdiye kadar neredeydi derler doğal olarak.
Canını düşünse tek başına aradan sıvışır yukarılara. Yaklaşan savaşı işaret edip hazırlık yapmaz. Sırtını hükümete dayayıp en yakınlarına bile kıyanlar utansın.

Imu potansiyel gördüğü tiplere ölümsüzlük veriyor o zaman. 5 mal Imu'nun yarattığı varlıklar teorisi çöker bu şekildeyse.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık