Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1125: Ölümü Oluşturan Şey

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 112 71.8%
  • Orta

Kullanılan: 31 19.9%
  • Kötü

Kullanılan: 13 8.3%

• Kullanılan toplam oy
    156
Joy Boy olmasın reenkarnesi olur aynı kapıya çıkar. Ortada bir kehanet var, kehanet önceden belli. Yani Luffy doğduğunda ne olacağı alnına yazılmış.
Geleceği gören biri varsa ya da gelecek bir şekilde o zamandan biliniyorsa dediğin gibi olmaz. Kehanet olayı Yaratıcı yazdı gerçekleşecek gibi gelmedi bana hiç bu OP'taki.

Geleceği gören biri varsa ya da gelecek bir şekilde o zamandan biliniyorsa dediğin gibi olmaz. Kehanet olayı Yaratıcı yazdı gerçekleşecek gibi gelmedi bana hiç bu OP'taki.
Joy Boy 800 yıl sonraki geleceği gördüyse olur ama o da çok uçuk. Öyle olduysa bile Luffy’nin yolunu açmış. Robot’u bile gelecekte yardım etmesi için komuta etmiş. Yani torpilin büyüklüğü var bu sefer de. Her türlü sıkıntı @artyomdh

Joy Boy 800 yıl sonraki geleceği gördüyse olur ama o da çok uçuk. Öyle olduysa bile Luffy’nin yolunu açmış. Robot’u bile gelecekte yardım etmesi için komuta etmiş. Yani torpilin büyüklüğü var bu sefer de. Her türlü sıkıntı @artyomdh
Gelecekteki adamı kurtar dememis. Kurtarmak istediklerini kurtar demiş. :) Ki hakiyi salmasa bizimkiler kurtulamayacak mıydı belirsiz. Hatta direk Joy Boy Emethi kurtarmaktan bahsetmiş.

Geleceği görmedi sadece ekstra acil durum için gelecekte birşey olursa diye önlemini almış.En güçlü hakimi aktardım demişti zaten.Shanks in hakisi bile o gücün yanında devede kulak gibi kalır gözüküyor.Luffy nin zaten hakisi içine kaçmıştır korkudan : )

Usta Luffy kurtulacak diye Mr.3'ten dayak yiyen devler Gorosei dövmeye başladı. Bal torpil ne varsa yükleniyor. Yeter ki Luffy'e bir şey olmasın.

Joy Boy olmasın reenkarnesi olur aynı kapıya çıkar. Ortada bir kehanet var, kehanet önceden belli. Yani Luffy doğduğunda ne olacağı alnına yazılmış.
Her şeyi bilen Roger çocuk yapmaya karar veriyor, kesin diye bir şey yoktu bence, öyle olsa çocukla falan uğraşmazdı adam.

Lale Devri bitmiş kutsallar mallar için, bilim adamı koltuğuna da kılıç koklayan birini atadıkları için hükümetin yıkılışı başladı diyebiliriz.

Imu gücünü en fazla 5 kişi ile paylaşabiliyorsa Satürn'ü gözden çıkarması normal diyebiliriz. Satürn'ü öldüren şey Enel'in yaptığı gibi uzaktan yapılan bir saldırı değil sanırım.

Mihawk yüzünden de bu Garling'i hiç ciddiye alamıyorum, tipi de bir komik duruyor. Eğer bir ihanet veya Imu'ya baş kaldırı olacaksa; Satürn öldükten sonra kalan 4 ihtiyarın ihanet etmesi daha olası bence. Bu adam Imu'nun gücünü kabul etmeden o koltuğa oturmuşsa bilemem tabi ama o zamanda ölümsüzlüğü garanti olmazdı, bir ayağı çukurdadır bunun.

shanks'e benzeyen adamdan medet ummak çok yanlış bir yatırım bence

+ takım elbisenin ilk defa birine bu kadar yakışmadığını görüyorum

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık