Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1125: Ölümü Oluşturan Şey

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 112 71.8%
  • Orta

Kullanılan: 31 19.9%
  • Kötü

Kullanılan: 13 8.3%

• Kullanılan toplam oy
    156
Bir şey farkettim. Bu Garp’ı sevmeyenlerin muhakkak Zoro’yla bağlantısı oluyor. Kid’i sevmeyen,Law’ı sevmeyen,Amiral sevmeyen tayfa da niyeyse Kılıççı tayfa oluyor?
Hepsi antisi çünkü yada rekabetçisi.Amiraller desen logia kesmesi de zor olunca iş çıkmaza giriyor.Yani tesadüf değil kesinlikle :)

Bu arada kadimelere bu ölümsüzlük birbirleriyle dalaşmayıp işbirliğine mecbur kalsınlar diye verilmiş olabilir. Garlinge de ölümsüzlük vermiştir şimdiden. Düşünün bir anda kaç yüzyıldır aynı şeyi yapan adamların arasına atar yaparak giriyorsun sen de ölümsüz değilsen seni neden aradan çıkarmasınlar. Kimse birbirini öldüremezse böyle dertleri ancak ego savaşı olarak olur. O da geçer.

Lucci Stasi için ben öldürdüm diyor. Hadi güvercini için yalan söylesin ama Stasi için yalan söylemesi düşündürücü. Lucci de değişti. Bir sonraki ark düşmana Lufi benim dostum, onun yoluna çıkmana izin veremem diyebilir. Seri sonu da yeni hükümetin CP'si olarak devam eder.

Lucci Stasi için ben öldürdüm diyor. Hadi güvercini için yalan söylesin ama Stasi için yalan söylemesi düşündürücü. Lucci de değişti. Bir sonraki ark düşmana Lufi benim dostum, onun yoluna çıkmana izin veremem diyebilir. Seri sonu da yeni hükümetin CP'si olarak devam eder.
Özgürlük savaşçısı sayesinde özgür oldu herif. Muhtemelen yaşıyor kadın ya, Kaku kaç diyordu. Detayı tam hatırlamıyorum ama bariyer falan kalmamıştı en son iptal edilecek. Robin gibi geminin bir yerinden çıkar belki:byee:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık