Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1125: Ölümü Oluşturan Şey

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 112 71.8%
  • Orta

Kullanılan: 31 19.9%
  • Kötü

Kullanılan: 13 8.3%

• Kullanılan toplam oy
    156
Garling lider kişiliğe sahip bir karakter. 40 yıl önce bile kural ihlali yapip rakiplerine avans verecek kadar kendine güvenen, kendini üstün gören bir adam.

Şimdi böyle birisi, Goruseinin üstünde dünyayı yöneten birinin olduğunu öğrenince olduğu yerde duramaz. Onu alt edip onun yerine geçmek isteyecek. Garlingin doğasinda liderlik var, emir alamaz bu adam.Bu yüzden Garling Imi bitirmeye calisabilir
Hmmm acaba Shanks’e oğluna da avans vermeyi yani Mihawk karşısında haki kapatmayı da Garling öğretmiş olabilir mi ? :hmm:

Garling lider kişiliğe sahip bir karakter. 40 yıl önce bile kural ihlali yapip rakiplerine avans verecek kadar kendine güvenen, kendini üstün gören bir adam.

Şimdi böyle birisi, Goruseinin üstünde dünyayı yöneten birinin olduğunu öğrenince olduğu yerde duramaz. Onu alt edip onun yerine geçmek isteyecek. Garlingin doğasinda liderlik var, emir alamaz bu adam.Bu yüzden Garling Imi bitirmeye calisabilir
Ben biraz daha farklı düşünüyorum senden. Ben Garling’in, Imu’nun yerinde gözü olduğunu düşünmüyorum. Ancak Garling’in hükümeti bırak sevmeyi, nefret ettiğini bile düşünüyorum.

Bunun en önemli sebebi de Shanks’e lastik meyvesinin Who’s Who’nun olduğu gemide olduğunu kimin söylediğini daha öğrenememiş olmamız.

Shanks gelişigüzel bir şekilde hükümet gemisine saldırıp da lastik meyvesini bulmadı. Shanks nereye saldıracağını çok iyi biliyordu. Çünkü hatırlarsan Who’s Who, Shanks’e burada basit bir lastik meyvesi var dedi. Neden buraya saldırıyorsun ki diye sordu.

Shanks gerçekten de basit bir lastik meyvesi için hükümet gemisine saldırır mıydı?

Tabiki de hayır! Birisi Shanks’e lastik meyvesinin Nika meyvesi olduğunu ve bu meyvenin de Who’s Who’nun gemisinde olduğunu söyledi de Shanks öyle saldırdı.

Peki bu bilgiyi Shanks’e kim verdi?

Benim en büyük adayım Garling. Çünkü böyle bir bilgiyi hükümet kanadında bilebilecek üst yetkililerden birisi. Bu yüzden Garling hükümeti alttan alta yok etmeye çalışan birisi olarak görürsek şaşırmam.

@William cutting

Joy Boy'un kaçmasına izin verdin dememiş spoiler metnindeki gibi. O kaçışın ardında Joy Boy vardı ve sen buna izin verdin demiş. O da o gücü nasıl tahmin edebilirdik demiş. Büyük ihtimal h.hakiden bahsediyor.
Bahsettigi Saturn'un robotu imha etmeyip uzerinde deneyler yaptirmasi.Imha etmis olsaydi, JoyBoy'un hakisini kullanamayacak ve dolayisiyla bizim tayfanin kacmasina yardim edemeyecekti. Imu da bu yuzden Saturn'e acimadi.

Bu arada bir yerlerde roger birileriyle karşılaştığında oluşan fırtına ve hava olayları geçiyordu. Artık hakinin yanına olası bir düğüm kullanıcısı da ekleyebiliriz bence. Hadi hakiyi düğüme sakladın, kılıca haki basar gibi düğüme haki bastın. Abi havayı nasıl düğüme hapsedebilirsin birisi aklını zorlayıp mantıklı açıklama getirebilir mi?

Bu arada bir yerlerde roger birileriyle karşılaştığında oluşan fırtına ve hava olayları geçiyordu. Artık hakinin yanına olası bir düğüm kullanıcısı da ekleyebiliriz bence. Hadi hakiyi düğüme sakladın, kılıca haki basar gibi düğüme haki bastın. Abi havayı nasıl düğüme hapsedebilirsin birisi aklını zorlayıp mantıklı açıklama getirebilir mi?
Shiki ile olan eddwar da fırtına çıkıyor başka hava olayı yok. Belki h.haki ile gökyüzünü etkileme eklenir oda 2 h.haki kullanıcısı arasında oluyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık