Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1125: Ölümü Oluşturan Şey

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 112 71.8%
  • Orta

Kullanılan: 31 19.9%
  • Kötü

Kullanılan: 13 8.3%

• Kullanılan toplam oy
    156
Yok ya direk haradesi arıyorlar. Judge aklına bile gelmedi. Oda Nami için yol yapıyor gibi.
Harades de yeterli maddi kaynak yoktur. Kaynak olmadan da kuru bilgiyle bir şey yapamazlar. Neo MADS kuruldu. Vegapunk'ların onlarla yeniden bir ekip olması en olası senaryo. Germa 66 savaşları bitirmek için ülkelerden tonla para topluyorlardı yani gerekli maddi desteğe sahipler.

Harades de yeterli maddi kaynak yoktur. Kaynak olmadan da kuru bilgiyle bir şey yapamazlar. Neo MADS kuruldu. Vegapunk'ların onlarla yeniden bir ekip olması en olası senaryo. Germa 66 savaşları bitirmek için ülkelerden tonla para topluyorlardı yani gerekli maddi desteğe sahipler.
Punk Record’u gizlemek için arıyorlar zaten Harades’i. Ama adamlarda para olmadığına emin miyiz? Asıl soru şu, Judge hay hay hemen yardım ederim diyecek bir kişi mi?

Aralarındaki konuşmalarından icat işlerini diğer bilim insanlarına bırakalım diyr anladım.

Son düzenleme:
İlk icraatı muhtemelen bilimle uğraşanları ya bünyesinde toplamak ya da yok etmek olacaktır. Çünkü insanlar yaşamak için her dala tutunur, bilim insanları şu anda en çok ihtiyaç duyulan kişiler dünyada. Hükümet de kendilerinden daha iyi bir teknoloji çıkmasın diye uğraşacaktır, bilimi tekelleştirecektir diye düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık