Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1124: En İyi Arkadaş

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 53 42.1%
  • Orta

Kullanılan: 40 31.7%
  • Kötü

Kullanılan: 33 26.2%

• Kullanılan toplam oy
    126
Ben bu işe "bu ne perhiz bu ne lahana turşusu" derim. Bak Cora'ya, Fuji'ye, Sento'ya yanlış karşısında nasıl da duruş sergiliyorlar. Nasıl da emirleri uygulamıyorlar. Ya bu isimler gibi duruşun sağlam olacak. Ya da acımasız olacaksın. Acımasız olmak genetiğinde yoksa da bırakırsın bu işi.

İşini öne koyup sevdiği birini öldürdü diye sonrasında ağlamasına kalkıp da alkış tutamam ben
Kizaru'nun zaten sevdiği kişiler hariç birine karşı duygusallaştığını hatırlamıyorum. Sevdiğine karşı bile görevini yerine getirebiliyorsa uygundur bu iş için. Üzülmesi de doğal çünkü insan psikolojisi o kadar basit bir şey değil. Samimi bulmayana bir şey diyemem yinede.

Sento'yu Cora-san, Fujitora gibi isimli denizcilerin yanında anabiliriz gibi artık. Farkını koydu.

Ben bu işe "bu ne perhiz bu ne lahana turşusu" derim. Bak Cora'ya, Fuji'ye, Sento'ya yanlış karşısında nasıl da duruş sergiliyorlar. Nasıl da emirleri uygulamıyorlar. Ya bu isimler gibi duruşun sağlam olacak. Ya da acımasız olacaksın. Acımasız olmak genetiğinde yoksa da bırakırsın bu işi.

İşini öne koyup sevdiği birini öldürdü diye sonrasında ağlamasına kalkıp da alkış tutamam ben
Bu arada Monet PH da öleceğinde, Doffyinin üzüldüğü hissisini bence herkes anlamıştır. İlla ağlamak gerekmiyor ama Monette kendi çapında gerekeni yapmıştır. Yani gaddar görünüyor ya Doffy ama surat mimiklerinden anlıyorsun en azından.

Bu arada Monet PH da öleceğinde, Doffyinin üzüldüğü hissisini bence herkes anlamıştır. İlla ağlamak gerekmiyor ama Monette kendi çapında gerekeni yapmıştır. Yani gaddar görünüyor ya Doffy ama surat mimiklerinden anlıyorsun en azından.
İçten içe olabilir. Ama görüntü de en azından Doffy yakınmıyor, şikayeti yok, güçlü duruyor. Aksine direkt "benim için öl." diyen biri. :oleyo:

Yeni bir karakter geleceğini zannetmiyorum. Sondaki silüet saul reistir. Elbafda bir savaş olamaz. Genel olarak bilgi alacakları ve bizimkilerin guclenecegi bir bölüm olacaktır... Zaten saavas cizmesin beceremiyor.

Bölümde ki... en iç parçalayan sahne buydu. Sentomoru reyiz... Kizaru ve Garp'ın çeyreği kadar gücü yoktu.. Buna rağmen... ne Garp gibi "ayranım dökülmesin" muhabbeti yaptı... ne de Kizaru gibi "Arkadaşımı öldürdüm ama içim yanıyor" ayaklarına yattı. Kalktı ve adam gibi sevdiği insanlar için... denizcilere baş kaldırdı. Yolun açık olsun Sentomoru... son savaşta umarım sende olursun. Çok delikanlı çocukmuşsun... :sapkali:

Bu Kizaru ya aptal ya da Luffy buna vurduğunda hakisi kısıldı. Senelerdir beraber yaşadığı VP'ın bir kopyasının ölmediğini nasıl hakisiyle anlayamadı?
Yoksa Akainu'ya ağlayarak kendini mi acındırdı? Son ihtimal de Gorosei bunu öldürmesin diye mi ağlıyor?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık