Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1123 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
"Shanks in hakisiyle bile denk olabilir."

Adam 800 yıl önce ipe haki yüklüyor. Aradan geçen yüzlerce yılda hakide taşma olduğu için %3 oranında her yıl kayıp yaşasa ve ip gibi yumuşak materyal olduğu için yüklenen hakinin de sağlam olmayacağını hesaba katarsak muhtemelen %3 lük kayba %4,23 lük bir ekstra kayıp da eklemeliyiz. Bunlar göz önüne alındığında -den bile fazla öbeğinden tüm bunlara rağmen Shanks'in üstünde kaldığı anlaşılıyor. Yani tanjant ı alıp integral den yola çıkarsak sonuç:
1.2475e² x Shanks in Kral Hakisi =< Joy Boy un Kral Hakisi

Matematik konuşur. Drop teh key

O kadar vegapunk'sınız, biliyorsunuz York'un hain olduğunu ve fişini çekmiyorsunuz. len oda seneryo işinde wano'dan beri ofsayta düşüyor.

En azından arc bitti. Denizcilerden çok birşey beklemiyordum, bayılmaları normal. Gerçi başları olan kizaru tatil moduna erken girdi diğerleride ayak uydurmuş :)

Bu arada amiraller açısından Fuji ve kizaru ryokugyu'dan güçlüdür. Ancak bu arc kizaru Fuji'nin gerisinde olabilir dedirtti. Her ne kadar luffy'nin gücü fazla olsada, kizaru'nun patates olduktan sonra ayağı kalkamaması olmadı. Demekki gücü bu kadar.

Egghead içinde ki olaylar Çok skimsonikdi
Bir yere de bağlamadı
Naptı bu adam anlamadım
Vegapunk'un biz okuyuculara (zaten hepsi bildiğimiz şeylerdi) değilde, One Piece evreninde yaşayanları bilgilendirdiği boş bir arc'tı. Kuma flashback'ı, Shanks vs Kid, Law vs Teach ve Garp vs Karasakal Korsanları dışında bu arc için iyi diyebileceğimiz hiçbir şey yoktur.

Hasır Şapka Korsanları için vasat bir arc'tı. Luffy dışında tayfanın bir boka yaramadığını anladık bu arc. Tayfanın ciddi anlamda çuvalladığı ortada. Luffy tayfayı Elbaf'ta bıraksın yoluna tek başına devam etsin. Tayfanın acilen güçlenmesi şart Sanji ve Zoro da dahil. Zaten Luffy, Zoro, Sanji ve Jinbe dışında tayfanın dövüş kabiliyeti de yoktur. Diğer ekip üyeleri daha ziyade yolculukta Luffy'nin kolay yol almasını sağlamak için var gibiler. Elbaf'ta sağlam bir eğitim almaları lazım. Bir de tayfaya savaşacak sağlam bir ekip lazım sadece Yamato yetmez. Kid, Law, Katakuri, Marco, Weevil bu adamlardan iki üç tanesi daha gelmeli.

O kadar vegapunk'sınız, biliyorsunuz York'un hain olduğunu ve fişini çekmiyorsunuz. len oda seneryo işinde wano'dan beri ofsayta düşüyor.

En azından arc bitti. Denizcilerden çok birşey beklemiyordum, bayılmaları normal. Gerçi başları olan kizaru tatil moduna erken girdi diğerleride ayak uydurmuş :)

Bu arada amiraller açısından Fuji ve kizaru ryokugyu'dan güçlüdür. Ancak bu arc kizaru Fuji'nin gerisinde olabilir dedirtti. Her ne kadar luffy'nin gücü fazla olsada, kizaru'nun patates olduktan sonra ayağı kalkamaması olmadı. Demekki gücü bu kadar.
Kaptan luffy Mangayı dikkatli okuyor muyuz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık