Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1122: Zamanı Geldi

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 108 61.4%
  • Orta

Kullanılan: 39 22.2%
  • Kötü

Kullanılan: 29 16.5%

• Kullanılan toplam oy
    176
Hiç sorma ya bir sahne bu kadar berbat edilebilirdi. Güzelim sahnenin içine ettiler ışık efekti bilmem ne garip garip şeylerle...
Manga'da ki çizimin aynısını yap bariyer gibi bir göster olsun bitsin bu ne saçma şeydi gözümün önüne geldikce sövüyorum.
Ben kör olacam sandım bir an Garp saldiriyi yaparken ayrı bir efekt yaptıktan sonra ayri bir efekt ne oluyoruz dedim izlerken.

Coby, Luffy’nin dünyayı yok etmek istediğini mi düşünüyor? Artı bunlar WG’ye çalışıyor ve Vega WG’nin ne halt olduğunu anlattı. Niye isyan etmiyorlar? İsyan edip WG’nin karşısına geçsinler, devrimci olsunlar?
Hayır. Sadece korsan olduğunu düşünüyor. Düzeltilecek bir şey varsa, denizcilerin düzeltebileceğini düşünüyor. Ona kalsa Luffy'de bir bok bilmiyor. Korsanlar Kralı olacağım, One Piece'yi bulacağım diye dolanıp suruyor.

Denizciler Akainu, Kutsallar, Gorosei ve İmu'dan ibaret değil. İdealist insanlarda dolu içinde, daha Sword'un olayınıda bilmiyoruz.

Hayır. Sadece korsan olduğunu düşünüyor. Düzeltilecek bir şey varsa, denizcilerin düzeltebileceğini düşünüyor. Ona kalsa Luffy'de bir bok bilmiyor. Korsanlar Kralı olacağım, One Piece'yi bulacağım diye dolanıp suruyor.

Denizciler Akainu, Kutsallar, Gorosei ve İmu'dan ibaret değil. İdealist insanlarda dolu içinde, daha Sword'un olayınıda bilmiyoruz.
Balık baştan kokar.

Dünyanın diğer tarafında atılan hakiyi hissedince geldiği hale bak:

Ağlamış, titremeye başlamış, derin nefes alıyor. Daha silüet görülmeden tüm ağırlığı gitmiş.
Joy Boy nasıl bir çarsa ölüsü bile korkutuyor. Hükümet büyük bir uğraşla onu ve adını tarihten tamamen silmeye çalışıyor. Not: konunun Joy Boy ile alakası yok

Linlin daha bebeyken bunların içinden geçmişti. Dorry ve Broggy dışında bir numaraları yok gibi, bu ikisini de toplasan amiral indirebilir mi emin değilim. Loki ve kraliyet ordusunu gördükten sonra net bir şeyler söyleyebiliriz. Serinin geldiği noktada Loki'nin en az Yonko kaptanı ayarı olması lazım, Orochi gibi patates çıkmasa iyi olur.
En güçlü dendiyse elbaf için, dorry ve broggy seviyesini rahatlıkla aşması gerekir. Tayfa yeni adalarda genellikle daha güçlü karakterlere denk geldi sınırlarını aşmaları için. Amiral ve yonkou gücü olan karakterler bekliyorum. loki fos çıkabilir onu görücez. Bigmom'ı hajrudin ayarında birkaç dev dahi ezebilirdi, daha velet çünkü. Güçlü göstermek için yapılan bölümler. Yıkılan köy elbaf'ın küçük bir parçasıda olabilir.

Son düzenleme:
Bence paket hakiyi, gücü bitmeyen robotu vs saçma bulmamız harika. Çünkü öyle olması gerekiyor. Şu an One Piece evreninde yaşayan herhangi birinin hakiyi bu şekilde kullanabileceğini bileceğini zannetmiyorum. Bunlar antik zamandan kalan teknolojiler ve bilinçli olarak silindiler sonuçta değil mi? Gökyüzü adasında ve Nami'nin gittiği adada da yer yüzünde olmayan teknolojiler (impact depolayan deniz kabukları, rüzgar yapan düğümler) vardı sonuçta. Ayrıca Wano'daki Oden'in de Enma kılıcına benzer şekilde bir haki gömmüş olması muhtemel. Orası da izole bir ülke. "Yüzlerce" yıldır alıştığımız tarihin çok çok farklı bir yüzünü öğreniyoruz ve One Piece evrenindeki herkes gibi şaşkın ve "olur mu lan öyle şey" kafasındayız.

En güçlü dendiyse elbaf için, dorry ve broggy seviyesini rahatlıkla aşması gerekir. Tayfa yeni adalarda genellikle daha güçlü karakterlere denk geldi sınırlarını aşmaları için. Amiral ve yonkou gücü olan karakterler bekliyorum. loki fos çıkabilir onu görücez. Bigmom'ı hajrudin ayarında birkaç dev dahi ezebilirdi, daha velet çünkü. Güçlü göstermek için yapılan bölümler. Yıkılan köy elbaf'ın küçük bir parçasıda olabilir.
Big Mom'un fetüs halini bile Hajruddin ayarında birkaç dev ezemez.

Bence paket hakiyi, gücü bitmeyen robotu vs saçma bulmamız harika. Çünkü öyle olması gerekiyor. Şu an One Piece evreninde yaşayan herhangi birinin hakiyi bu şekilde kullanabileceğini bileceğini zannetmiyorum. Bunlar antik zamandan kalan teknolojiler ve bilinçli olarak silindiler sonuçta değil mi? Gökyüzü adasında ve Nami'nin gittiği adada da yer yüzünde olmayan teknolojiler (impact depolayan deniz kabukları, rüzgar yapan düğümler) vardı sonuçta. Ayrıca Wano'daki Oden'in de Enma kılıcına benzer şekilde bir haki gömmüş olması muhtemel. Orası da izole bir ülke. "Yüzlerce" yıldır alıştığımız tarihin çok çok farklı bir yüzünü öğreniyoruz ve One Piece evrenindeki herkes gibi şaşkın ve "olur mu lan öyle şey" kafasındayız.
Ben sacma bulmuyorum haki olayini cunku benzerini gorduk. Skypia'da impact shell, Nami'nin gokyuzu adasindaki yine ip olayi. Bunlari zaten gosterdi Oda.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık