Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1122: Zamanı Geldi

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 108 61.4%
  • Orta

Kullanılan: 39 22.2%
  • Kötü

Kullanılan: 29 16.5%

• Kullanılan toplam oy
    176
Vegapunk'ın konuşmanın başından beri bizzat dünya halkını ilgilendiren tek bir noktayı hatırlıyorum o da denizler altında kalacaksınız kısmı. Geri kalanlar onlar için önemli değil. Bu bilgiyi açıkladıktan sonra, Ohara, Kutsalların insanları köleleştirmesi gibi şeylere de değinip biraz isyana teşvik etse daha yararlı bir konuşma olurdu.

Kuzanı boşverelim de Karasakal dan güçlü olduğunun düşünülme sebebi meyveyi uyandırmış olması ve kral hakisinde usta olması ki haki bu seride her şeydir.Karasakal da beklediğimiz gibi gaddar bir profil çizememiştir 1vs 1 atıp tüm hünerlerini sergilese o zaman söyleyecek bir seyler buluruz ama şuanlık hiçbir şey diyemiyoruz.
Teach Hancocku hiç zorlanmadan paketledi . Yamato dövüş tarzı gereği Hancocktan daha zorlu olsa da Teachten herhangi bir konuda güçlü olması mümkün değil, sonu Hancocktan farksız olmaz .

Bu arada Teachin ne kadar özel olduğunu Satürn bile vurguladı . Her ne kadar eblehte olsa dikkatsizce de davransa yenilmesi muhtemel aşırı zor bir karakter .

Im-sama’nın bence Joy Boy travması var.Tıpkı Kaido gibi. Kaido = Im Oden = Joy Boy karşılığı wanoda buna gönderme yaptığını düşünüyorum.Joy Boy hakisiyle üstün gelmişti ama Oden gibi dikkat dağıtıcı bir unsur yüzünden sonuç olarak yenildi.

Teach Hancocku hiç zorlanmadan paketledi . Yamato dövüş tarzı gereği Hancocktan daha zorlu olsa da Teachten herhangi bir konuda güçlü olması mümkün değil, sonu Hancocktan farksız olmaz .

Bu arada Teachin ne kadar özel olduğunu Satürn bile vurguladı . Her ne kadar eblehte olsa dikkatsizce de davransa yenilmesi muhtemel aşırı zor bir karakter .
Oda öyle bir izlenim veremedi bize manga da anime de Karasakalın sahnelerine baktığımızda basit karakter izlenimi veriyor yonko havasını verdiremedi bu saatten sonra Karasakala hakkını vereceğini de sanmıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık