Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1122: Zamanı Geldi

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 108 61.4%
  • Orta

Kullanılan: 39 22.2%
  • Kötü

Kullanılan: 29 16.5%

• Kullanılan toplam oy
    176
JoyBoy'un hakisinden Imu'nun da etkilenmesi gösteriyor ki, Gorosei'in meyveleri ya da ışınlanma güçleri Imu'dan kaynaklanıyor. Diğer türlü Imu da hakiyi hissetmezdi. Hakinin JoyBoy'a ait olmasını da anlaması gerçekten de baya uzun bir süredir yaşadığını gösteriyor. Acaba şu resmini tuttuğu kadın kendi canını feda ederek Ope Ope no Mi yi mi kullanarak buna neden oldu merak ediyorum.

Güzel olan şey ise Luffy'nin JoyBoy olmaması ve sadece aynı meyveyi yemiş olması gerçeği. Ben meyvenin uyanışının JoyBoy olduğunu düşünüyordum ama öyle olmaması daha iyi oldu.Güçlü hakinin şeytan meyvelerinin formunu bozması ve etkisiz hale getirebilmesi müthiş. Croco kızımız da bu yüzden haki kullanamıyor olursa tadından yenmeyecek Oda reis.

Toki geçmişe gidemiyor. Sadece geleceğe gidebiliyor ve gönderebiliyor. Daha önce böyle düşünmemiştim ama belki luffyi geçmişten geleceğe göndermiştir. Gerçi babası dragon. Yazarken farkettim. Ama eğer zaman çizelgesi tutuyorsa dragondan da çocuk yapmış olabilir. Olmayabilir de.
Dostum uyanış açınca geçmişe gidebiliyormuş denir bir şekilde halledilebilir

JoyBoy'un hakisinden Imu'nun da etkilenmesi gösteriyor ki, Gorosei'in meyveleri ya da ışınlanma güçleri Imu'dan kaynaklanıyor. Diğer türlü Imu da hakiyi hissetmezdi. Hakinin JoyBoy'a ait olmasını da anlaması gerçekten de baya uzun bir süredir yaşadığını gösteriyor. Acaba şu resmini tuttuğu kadın kendi canını feda ederek Ope Ope no Mi yi mi kullanarak buna neden oldu merak ediyorum.

Güzel olan şey ise Luffy'nin JoyBoy olmaması ve sadece aynı meyveyi yemiş olması gerçeği. Ben meyvenin uyanışının JoyBoy olduğunu düşünüyordum ama öyle olmaması daha iyi oldu.Güçlü hakinin şeytan meyvelerinin formunu bozması ve etkisiz hale getirebilmesi müthiş. Croco kızımız da bu yüzden haki kullanamıyor olursa tadından yenmeyecek Oda reis.

Gorosei yi Çok bilmişe çağıran Satürn ...Satürn olmasa Gorosei adaya gelemzdi..Özel çağırma tekniği bu .İmunun hakiden etkilenmesinin sebebi Gorosei ye vermiş olduğu "Yenilenme" yeteneği . Bu yetenek aktifken hakiden İmu da etkilendi muhtemelen

Coby neyine güveniyor? Arıkovanından sağlam çıkmayı becerememişsin hala hastaneliksin de Luffy'i engellemekten mi bahsediyorsun. Madem maharetlerin vardı canım benim onu Arıkovanında gösterseydin de Garp düşmeseydi o hallere. Seni kurtarmaya çalışmasaydı. Nika'ya kafa tutarak ölmeyi bayılmak sanıyor haberi yok. Deli cesareti işte. Gel canım gel her zaman ki gibi Luffy'den yersin küsküyü oturursun yerine. Alışıksın zaten. :oops:
Garp'a karşı öfkeli değilmiydin ya şimdi nerden çıktı garp'ın düştüğü hal karasakala artı yazsın bir şeyde lütfen ama

Güldüğüm nokta bunca aydır bir tarafımızı yırttık Luffy ile Joyboy aynı olma saçmalığı konusunda.Oda mangada özürlü olsada kaç haftadır bu konuda o kadar kare çizmesine rağmen hala Luffy ile Joyboy aynıymış falan.Gördüğümüz kadarıyla trolleme falanda yok baya ciddi ciddi bu söylendi .Anlamıyorum bazıları mangayı nasıl okuyor acaba : ) Türkçe çeviride işe yaramıyor demek.

Çok severdim kendisini ama bu bölümde Coby'e aşırı derecede kuruldum. Ulan Garp öldü mü kaldı mı kurtarma operasyonu düşünmüyor da beyfendi Luffy'i durdurmak zorundaymış. Şaplağı yediğin zaman anlarsın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 20)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık