Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1121 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu bölüm itibariyle birçok şey netleşti artık.

Shanks 2,
Blackbeard 3,
Nika 3,
Zoro 4 karakterden oluşuyor.

Zoro (Enma + 2 kılıç + kendi) > Blackbeard = Nika (Bonney, Luffy, Nika) > Shanks (kendisi ve ikizi).

Bu durumda Zoro'nun KK seviyesi olduğu inkar edilemez.
(Ashura hesaba katılmamıştır, öyle bir durumda Zoro'yu Mifak bile durduramaz)

Dedi ya dünya batıyor diye kardeşim nasıl takip ediyorsunuz seriyi, ben suan A101den uygun fiyata su yatagi almaya gidiyorum, mazallah dünya batarsa yatacak yerimiz olsun :)
Op evreninde A-101 olmadığı için herkes tüm yükü Nika'nın sırtına yüklemiş halde.Dünya hükümeti insanlar ölsün diye zincir marketleri bile kapatmış durumda...
Nika'nın büyüklüğüne katlanamıyorsanız takip etmeyin kardeşim :artiz:
Nika'nın sanatını anlayamayan gidip Marvel izlesin op izlemesin.:artiz:

Bence son bir olay daha olacak. Dünyanın batması vs diğer bilgiler bana göre şuan halkın çok konuşacağı o büyük olay olamaz. Muhtemelen biz görmeyeceğiz, tayfa kaçtıktan off screen olup bitecek ve biz belki gazete veya başkalarından alacağız haberi. Kizaru uzun bir süredir dinleniyor ve karasakal tayfası hala adada, kendini unutturdu bu yıkımın içinde. İmparator tayfası adaya geldi, dahi bilim adamını öldürdü, bilim adamı beni öldüren kimseleri yargılamayın dedi, yüzyıllardır süren bir savaş var ve sular yükseliyor dedi, duyanlara duymayanlara joyboy var ve korsan dedi, adada buster call var şuan ve hatırladığım kadarıyla dünya kadimlerin burada olduğunu bilmiyor. Bunların orada olduğunun bilinmesi yıkım yaparken görülmeleri neler oluyor diye bir sorgulama yaptırabilir belki.
Yaşananları biliyorum da farklı birşey bekliyorum , öyle bir beklentiye soktular beni. Ama Vega açıklamaları ise sadece yapacak yapacak birşey yok. Beni çok tatmin etmedi, beklentim daha büyük birşeydi. IM i açıklar felan ne bileyim büyük birşey bekledim. Sular yükseliyorla bitecek sanırım :artiz:

Oda bide ilk şeytan meyvesi luffy ninki derse bu iş tamamdır iyice özel olsun şeytan meyveleri de eskilerin teknolojisiyle yaratılmış olabilir antik silah yaratanlar bunlarıda yarattı galiba büyük bir teknoloji var eskilerde bölüm niye ilerlemiyor anlamadım oda yazamıyor herhalde tepki görüp duruyoruz sonra ara giriyor daha bir sürü gizem var one piece de bunlar ne zaman açıklancak

Bu bölümlerde beraber Beyazsakalın ne büyük karakter olduğunu tekrar tescilledik. Ne seçilmiş ırk ne beklenen kurtarıcı ne soylu ailesi nede yedi sülalesi tehlikeli olduğu için güçlü. Adamda kral olma hırsı bile olmamasına rağmen dünyanın en güçlü adamı biat edin.

Bu bölümlerde beraber Beyazsakalın ne büyük karakter olduğunu tekrar tescilledik. Ne seçilmiş ırk ne beklenen kurtarıcı ne soylu ailesi nede yedi sülalesi tehlikeli olduğu için güçlü. Adamda kral olma hırsı bile olmamasına rağmen dünyanın en güçlü adamı biat edin.
Henüz geçmişini öğrenmedik. Kanjuro da bizden sanıyorduk deden köle çıktı. teachin de dedesi babası güçlüdür, gücünü istenmeyen şekilde kullandığı için dışlanmıştır. Bb nin çocukluk çizimi vardı pencere önünde ağlayarak aya bakarken.

Henüz geçmişini öğrenmedik. Kanjuro da bizden sanıyorduk deden köle çıktı. teachin de dedesi babası güçlüdür, gücünü istenmeyen şekilde kullandığı için dışlanmıştır. Bb nin çocukluk çizimi vardı pencere önünde ağlayarak aya bakarken.
Bb ile alakayı kuramadım geçmişini gösterdi işte yetimmiş Marconun bıraktığı köyde yetişmiş daha da göstermez misyonu bitti karakterin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık