Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1121: Çağların Gelgitleri

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 77 46.4%
  • Orta

Kullanılan: 34 20.5%
  • Kötü

Kullanılan: 55 33.1%

• Kullanılan toplam oy
    166
Son paneldeki yonkou'ların hepsi kk olmak istiyor ancak BB antik silahları öğrenince plan değişikliği yapabilir belki. Raftel öncesi luffy vs BB bekliyorum ama oda farklı bir seneryo çizebilir.

Son paneldeki yonkou'ların hepsi kk olmak istiyor ancak BB antik silahları öğrenince plan değişikliği yapabilir belki. Raftel öncesi luffy vs BB bekliyorum ama oda farklı bir seneryo çizebilir.
BB OP'u istiyor ancak hedefi KK olmak değil, Augur hedefin Dünya olduğunu söylemişti, yani BB Xebec'in mirasını devralmış ve Dünyanın Kralı olmak istiyor.

OP'u hedef alıp KK yerine farklı hedefi olan pek çok korsan var.
Dof, dünyayı kaosa sürüklemek istiyordu
Kaido dünya savaşı çıkarıp güçlünün egemen olduğu bir dünya istiyordu
BM her türlü ırkın bir arada yaşadığı bir dünya arzuluyordu.

Mihawk'ın ne OP ne KK lık umrunda.

Bu adamların KK ünvanıyla bir işleri yok, KK ünvanını isteyip zenginlik arzulayan bir Croco var, onun da çapı yetmiyor hayale ulaşmaya :)

Kuzan Big Mom’u tek başına, Kaido veya Shanks’ı Shiryu ile beraber indirirdi.
Açıkçası bu söylediğin çok zor. Bence alamaz ama eğer alırsa da extreme zorlukta alır. Bm nin kendi alevi var ve istediği herşeye can verebiliyor. Çok rahat bir şekilde kızanın buzlarını da kendine alabilir alamasa da fark etmez prometeus var. Kaido ateş püskürtüp, sıcak hava bulutlarına hükmedebiliyor meyveden dolayı. Bu üçlüden ancak belki shanksı alma ihtimali olabilir o da eğer meyve yeteneği sayıldığı için shank buzdan kurtulamazsa. Hakiyle meyve yeteneklerinden kurtulunabiliyorlar ama tüm meyveler için geçerli mi net bilgi gerekli. Kuzan eski yonkolarla kapışır çok zorluk çıkarır ama yenebileceği yok diye görüyorum ben.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 21)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık