Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1121: Çağların Gelgitleri

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 77 46.4%
  • Orta

Kullanılan: 34 20.5%
  • Kötü

Kullanılan: 55 33.1%

• Kullanılan toplam oy
    166
Telleriyle yapmadığını bilmiyoruz.
H.hakiyle yaptığı bariz. Telleriyle bile yapsa sonuç değişmez bu zekasını gösterir. Donmuş haldeyken telleri nasil harekete geçirecek, gözünü kirpamiyorsun, telin hareket alanı yok, teli bırak donan hangi nesne olursa olsun hareket alanı kalmaz.

Dofy de gurasiz yaptı, hiç övdüğü görmedik. Garp yerine Shanks yaz , bence teach ekibi sessizce oturur Shanks istediğini alsın gitsin diye beklerdi. Kaido ve Mom gelse direkt topuk yapıp kacarlardi. Garp o etkiyi vermedi.
Kuzan Big Mom’u tek başına, Kaido veya Shanks’ı Shiryu ile beraber indirirdi.

Yetiş ya @Whitebear D 🚨 Garp ile Wb kıyaslanıyor 🚨
Göz ucuyla baktım da WB düşmanı @II. Invictus ve Nika fanı @Alpamis fazla yorum yapmış gibi, kesin haksızlardır.

Mangayı büküp durmayın meyveyle mi bişentoyla mı hakiyle mi ırkla mı orasını bilemem en güçlü adam WB, Garp’ın başarabileceği her şeyin fersah fersah daha iyisini yapar.

Yakalayan var mı bilmiyorum ancak Vegapunk bi panelde "ne yazık ki, o şeyin joy boyun arzu ettiği kişilerin bulacağının garantisi yok" diyor. burda adında D olanları kast ediyor olabilir, belki açılımı desire'dır. joyboy bulmasını arzu ettiği kişilere D adı eklenmiştir

Göz ucuyla baktım da WB düşmanı @II. Invictus ve Nika fanı @Alpamis fazla yorum yapmış gibi, kesin haksızlardır.

Mangayı büküp durmayın meyveyle mi bişentoyla mı hakiyle mi ırkla mı orasını bilemem en güçlü adam WB, Garp’ın başarabileceği her şeyin fersah fersah daha iyisini yapar.
WB kadar torpilli değil maalesef Garp. WB saf orjinal Tanrı ırkından çıktı. Üstüne her şeyin en iyisi verilmiş kendine. Ben böyle ballı karakter görmedim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık