Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1121: Çağların Gelgitleri

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 77 46.4%
  • Orta

Kullanılan: 34 20.5%
  • Kötü

Kullanılan: 55 33.1%

• Kullanılan toplam oy
    166
Benim için olay joyboy'dan çok meyve. Meyve çok baskın.

Luffy'nin yediği meyveyi görüyorsun işte, ne kadar güçlü olduğunu da görüyorsun. Eğer rakipler hasar alamıyor gibi bir plota sahip olmasa tüm elderleri öldürmüştü şimdiye.

Kardeşim bana olanlarla gel, Eğer bulup dünyanın kaderine hükmederlerse ve Nika Sama bir şey yapamazsa konuşalım ama böyle bir ihtimalin olmadığını sen de biliyorsun xD
O ihtimal gerçekleşti zaten. Joy Boy yenilmiş. Hem de sen One Piece'i o bıraktı oraya diyorsun. Yani One Piece sahipken bu duruma düşmüş.

Bunları düşün az.

Yalnız Akainu ve Kuzan’ın ayrı muamele görmesi hoşuma gitti. Bu Arc Kizaru’nun aksiyon aldığı yerlerde fena gitmiyordu. Sonra Gorosei çıktı arcı mahvetti sürekli dayak yiyip durdular. Bir Kizaru kadar etkili olamadılar. Keşke adaya gelmeselerdi de Kizaru’yu dövüşe devam ettirseydi. Vegapunk,Bonney diye diye mentali bozuk duruma soktu. Işık Logiasının tam kapasitesini görmek isterdim.

@sensey @artyomdh @Tyr @Sodex

Yalnız Akainu ve Kuzan’ın ayrı muamele görmesi hoşuma gitti. Bu Arc Kizaru’nun aksiyon aldığı yerlerde fena gitmiyordu. Sonra Gorosei çıktı arcı mahvetti sürekli dayak yiyip durdular. Bir Kizaru kadar etkili olamadılar. Keşke adaya gelmeselerdi de Kizaru’yu dövüşe devam ettirseydi. Vegapunk,Bonney diye diye mentali bozuk duruma soktu. Işık Logiasının tam kapasitesini görmek isterdim.

@sensey @artyomdh @Tyr @Sodex
Kadimlerin gelmediği ve Kizaru'nun dövüşmeye devam ettiği(2 bölüm fazla) senaryoda arc daha kısa sürede biterdi.
O yüzden kesinlikle katılıyorum.Şimdiye Elbaf'ın yarısına gelmiştik...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık