Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1121: Çağların Gelgitleri

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 77 46.4%
  • Orta

Kullanılan: 34 20.5%
  • Kötü

Kullanılan: 55 33.1%

• Kullanılan toplam oy
    166
One Piece'i Joy Boy'un istediği kişiden başkası bulabilir dendi. Ve One Piece'i kim bulursa o dünyanın kaderine karar verecek deniyor.

Burada Nika'cılar anlattığı gibi kilit şeyin Nika olmadığı One Piece olduğu onu da herkesin ele geçirebileceği ima edilmiş.

@RedTeroR bunu nasıl çevirir bilmiyorum.

Miras kalan bir irade var.
Beklenen biri var
Bir kişiden fazlası da var, bir kaç kişi bunlar antik silahlara hükmediyorlar
Savaş var büyük savaş
Düşman hükümet daha doğrusu Im
Bu savaşın zamanı aşağı yukarı belli.
Savaşın tarafları joyboy vs hükümet

Bunlar net belli olan şeyler. Fanlıkları falan karıştırmadım

(Bunlar da belliler bence ama aksini iddia eden bir şey diyemem kendi fikrim o yüzden bundan sonrasına kendi düşüncelerimi fanlığımı falan katıyorum)
Onepiece gelirsek onun da zamanı belli, bırakan belli joyboy. Neden bıraktığı da belli hükümete karşı savaş.
Nika, Joyboy'un iradesi.
Nika'yı yiyen de joyboy oluyor, gülümseme götüren özgürlük savaşçısı.

Luffy bu hikayede nerede. Luffy bu meyveyi yedi ve joyboy'un tüm anlatılan özelliklerine sahip oldu. Bu sahip olmayı benim gibi meyveye de bağlayabilirsin. Ne alaka daha joyboy nedir bilmiyor çocuk kendi karakteri de diyebilirsin tamamen kişiye kalmış.

Ama olurda Miras kalan irade meyve çıkarsa bu net bir şekilde söylenirse geçmiş olsun derim luffy savunan kardeşlerime zaten çok takılmıyorum artık xD
OP'yi hükümet ele geçirirse ya da Teach kendi hükümdarlıklarını devam ettirebilecek/sağlayabilecekler.
Ama bunlar gomu gomu no mi yemedi... Sen olayı sadece Luffy bir tane meyve yedi her şeyi o yüzden yapabiliyora çekmeye çalışıyorsun.Kusura bakma ama böyle saçmalık olmaz.

Miras kalan bir irade var.
Beklenen biri var
Bir kişiden fazlası da var, bir kaç kişi bunlar antik silahlara hükmediyorlar
Savaş var büyük savaş
Düşman hükümet daha doğrusu Im
Bu savaşın zamanı aşağı yukarı belli.
Savaşın tarafları joyboy vs hükümet

Bunlar net belli olan şeyler. Fanlıkları falan karıştırmadım

(Bunlar da belliler bence ama aksini iddia eden bir şey diyemem kendi fikrim o yüzden bundan sonrasına kendi düşüncelerimi fanlığımı falan katıyorum)
Onepiece gelirsek onun da zamanı belli, bırakan belli joyboy. Neden bıraktığı da belli hükümete karşı savaş.
Nika, Joyboy'un iradesi.
Nika'yı yiyen de joyboy oluyor, gülümseme götüren özgürlük savaşçısı.

Luffy bu hikayede nerede. Luffy bu meyveyi yedi ve joyboy'un tüm anlatılan özelliklerine sahip oldu. Bu sahip olmayı benim gibi meyveye de bağlayabilirsin. Ne alaka daha joyboy nedir bilmiyor çocuk kendi karakteri de diyebilirsin tamamen kişiye kalmış.

Ama olurda Miras kalan irade meyve çıkarsa bu net bir şekilde söylenirse geçmiş olsun derim luffy savunan kardeşlerime zaten çok takılmıyorum artık xD

Kata, Zoro'nun saldırısında ölürdü zaten.
Nika ile Joy Boy farklı kişiler olduğu belli. Nika'yı yiyen Joy Boy oluyor senin argümanın.

Luffy, Joy Boy ile aynı şeyi arzulamazsa, aynı kişiler değilmiş mi dersin? Fikri değişti mi dersin? :D
Benim için olay joyboy'dan çok meyve. Meyve çok baskın.

OP'yi hükümet ele geçirirse ya da Teach kendi hükümdarlıklarını devam ettirebilecek/sağlayabilecekler.
Ama bunlar gomu gomu no mi yemedi... Sen olayı sadece Luffy bir tane meyve yedi her şeyi o yüzden yapabiliyora çekmeye çalışıyorsun.Kusura bakma ama böyle saçmalık olmaz.
Luffy'nin yediği meyveyi görüyorsun işte, ne kadar güçlü olduğunu da görüyorsun. Eğer rakipler hasar alamıyor gibi bir plota sahip olmasa tüm elderleri öldürmüştü şimdiye.
One Piece'i Joy Boy'un istediği kişiden başkası bulabilir dendi. Ve One Piece'i kim bulursa o dünyanın kaderine karar verecek deniyor.

Burada Nika'cılar anlattığı gibi kilit şeyin Nika olmadığı One Piece olduğu onu da herkesin ele geçirebileceği ima edilmiş.

@RedTeroR bunu nasıl çevirir bilmiyorum.
Kardeşim bana olanlarla gel, Eğer bulup dünyanın kaderine hükmederlerse ve Nika Sama bir şey yapamazsa konuşalım ama böyle bir ihtimalin olmadığını sen de biliyorsun xD

Benim için olay joyboy'dan çok meyve. Meyve çok baskın.

Luffy'nin yediği meyveyi görüyorsun işte, ne kadar güçlü olduğunu da görüyorsun. Eğer rakipler hasar alamıyor gibi bir plota sahip olmasa tüm elderleri öldürmüştü şimdiye.

Kardeşim bana olanlarla gel, Eğer bulup dünyanın kaderine hükmederlerse ve Nika Sama bir şey yapamazsa konuşalım ama böyle bir ihtimalin olmadığını sen de biliyorsun xD
Adam Kaido'yu dövmüş Amiral pataklamış Kadimler ne yapabilecek ? Ben şahsen kadimleri imparator ya da amiraller kadar güçlü görmüyorum.
Luffy g5 kullanmadan yine kadim dövebilir.Kaido dövüşünde bunu gösterdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık