Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1120 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bak sen şu işe, çok şaşırtıcı. :)

Bölümün sonunda Vegapunk "Gol D. Roger" ve tayfası gerçek tarihi bilen tek kişiler diyor.

Roger biliyor. Ee yani ? Korsanların üstüne pok atmaktan vazgeç mal değneği. Ne biliyorsan anlat işte kalkıp asırlar sonra seride ki korsan temasını mı değiştirelim. Salak bu vega zeki falan değil, beyin meyvesini clover yeseymiş daha hayırlı olurmuş. Mangaka da kaçacak delik arıyor resmen, girmediği köşe kalmadı. Down mu diyecek devil mi ne ise adam inat ediyor...

Şimdi son açıklamalarla esas karakterler luffy zoro sanji ve namiymiş.en baştan tasarlanmış bunlar. Shanks de bu işin bir parçası.
şimdi eklenen bilgilerle merry vebir D olan joyboy da esas planda ve rol alacaklar artık.

anladık ulan anladık gol d roger ve tayfası tarihi bilen tek kişiler bir de şu yok benim başımda da D var işte ben D yim muhabbeti nedir la böyle la bunun hikayeye gram faydası yok.

Kaç haftadır okumuyorum, en son nereyi okuduğumu da unuttum. Oda'nın yüzünden çorba oldu.

Gorosei'ler vasıfsız çıktı herhalde, spoilerdan ölüm haberleri de gelmiyor. Hayal kırıklığı. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık