Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1120 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adam kapak hikayesini bile uzatıyor. Kaç ay oldu. Kapat hikayesinde ilerleme yok. Kim takar iki sümüklü veledin attığı taşı. Yakalansalar ne olacak... Oda da bu vegapunk yayın olayının iyice bokunu çıkardı. Seri bomboş ilerliyor. Şu çöpleri göstereceğine tanrı vadisi flashback'ini 3-4 bölüm daha uzatsaydın.

Öleceğini bilen adam giderayak bildiği ne varsa söyleyeceğine Roger da D idi ha diye geyik muhabbeti yapıyor bide diyorki onlar gerçeği biliyordu diyor 😂😂

Dünya hükümetinin Luluisa yı antik silahla yok ettiğini açık açıl söylesene angut...
Kim yok edecek başka...

Bir kapak hikayesi aşağı yukarı 40-45 bölüm sürüyor, dörtte biri bitmesine rağmen Yamato daha yeni yolculuğa başladı ve taş, çocuk falan hala boş şeyler görüyoruz bu kapak hikayesi Wano'nun hızlı bitimi sonrası kısa kesinilen ve değinilmeyen şeyleri tamamlar sanıyordum ama öyle olmayacak gibi sadece Udon'u merak ediyorum.

Bu olay o kadar uzadı ki Wano dan sonrası bende karma karışık... Karakter adları, aralarında gecen muhabbet vs. bende yok oralar. Yıldız gözlü robotlar falan var hahahahaha
Kendimi yabancı gibi hissediyorum hahahaha

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık