Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1120: Atlas

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 50 30.7%
  • Orta

Kullanılan: 39 23.9%
  • Kötü

Kullanılan: 74 45.4%

• Kullanılan toplam oy
    163
Robot tam bir işe yarayacakken, paslandığı için hareketini yapamıyor.

Bakın bunu samimi söylüyorum. Arkın başında robotun böyle bir silahı olduğu söylense, hepimiz o silahın lazım olacağı zaman çalışmayacağını bilirdik, çünkü

Devamı küfürsüz olmuyor, o yüzden burada bırakayım.

Arkın başından beri hiç bir işe yaramayan 0 işlevli solucan tek ısırıkla robotun %30'unu almış. Neredeyse adayı ortadan ikiye ayıran Nasjuro'nun düştüğü hale bak, kardeşim adam bütün pasifistaları patır kütür kesmedi mi? Şimdi nasıl oldu da Atlas tarafından tutuluyor. Hadi hız mevzusunu geçtim, neden 30 40 metrelik formuna geçmiyor? Oda'nın yazarlığı çevir kazı yanmasından ibaretmiş, zaten öncesi de böyleydi bu ark ile kanıtlanmış oldu.

çok değil 1 sahne sonra ''o benim abimdi...'' diyeceksen eğer öncesinde neden ''bir zamanlar adında d. olan birini tanıyordum, birlikte büyümüştük'' diyorsun? senin ben kasacağın dramaya ekmek banayım e mi? gündüz kuşağı tv dizisine çevirdin seriyi.

çok değil 1 sahne sonra ''o benim abimdi...'' diyeceksen eğer öncesinde neden ''bir zamanlar adında d. olan birini tanıyordum, birlikte büyümüştük'' diyorsun? senin ben kasacağın dramaya ekmek banayım e mi? gündüz kuşağı tv dizisine çevirdin seriyi.
1121. bölümün spoileri gelmiş.

Vegapunk : Clover'ı aslında hükümet öldürdü.
Bütün Dünya : Naniiiiii

Vegapunk taksit taksit bilgi veriyor.
Bilgi verse yine iyi saatlerce konuşup hicbir şey anlatmayan torpilli fakülte hocaları gibi geveleyip duruyor.

Misal bu bolum ne bilgi verdi, hiç. Rogerin D olduğu ponelerde yazan bir bilgi değil.

Yahu bu adam dağ boyunda kitap okudu, hiç mi bilgi yoktu o kitaplarda. Kaç bölümdür yayın yapıyor aldığımız bilgilere bak

800 yıl önce savaş oldu
Ilk korsan Joyboy 20 krallıkla savasti
Joyboy antik silahları bugüne taşıdı.
Antik silahlarla 200 metre deniz yukseltildi
Ana alevle antik silah sıkıp lulusiayi batirdilar

Bu kadar. Onlarca bolum oldu başka bilgi yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık