Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1120: Atlas

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 50 30.7%
  • Orta

Kullanılan: 39 23.9%
  • Kötü

Kullanılan: 74 45.4%

• Kullanılan toplam oy
    163
Kizaru'yu geçtim Lucci daha çok iş yapmıştı bu vasıfsızlardan. Lucci'nin yoldan geçerken aradan çıkardığı bebeyi aşamıyor daha keltoş at kafalı kadim.
Kadimlerin girdiği bir savaş bile kazanılamıyorsa nasıl bir final boss olacak.Seri iyice çorba oldu. Not:Saka boş yere bunlara yokuş yapmıyor istese alır teke tekte öyle loser bir görüntü verdiler.

Biraz renkli nickimle Lütfü gömeyim ya. Hayatımda gördüğüm en ballı ve işe yaramaz baş karakter:artiz: Birde aklıma direk Lütfü öven yorumlar geliyor meyveyi adam etti falan diyorlardı:hhh::hhh::hhh:

D. ismini taşıyanlar için trajik geçmişe sahip deniliyor. Belli ki hükümet her dönem çok çektirmiş. Son bölümlerde D. ismini duymaya başlayınca düşünüyorum. Her kim bu D.lere çektirmek için emir verdiyse ( IM ) o isme karşı güçlü D.leri vs. attırarak D.lerin ön plana çıktığı bir savaşla alınan geçmişin intikamı manidar olurdu.

Tabii Oda yapar mı? Asla. Ona Luffy ön planda olacak sadece. :oleyo:
Senin bu düşündüğünü 40 akıllı bir araya gelse düşündürtemez o kafasız Odaya Odadan böyle bir senaryo çıkmaz.O gider tüm güzel şeylerle power puff girls ortaya çıkarır.

Guerica ihtiyacı yok bunlara. Oda istediği zaman oluyor zaten.
Reis yanlış anlama ama Guernicaya Oda isteyince veriyorda Luffde ki yıllardır Gomu gomu diye bildiğimiz meyveyi tanrı meyvesine dönüştüren kishimoto muydu onu da oda yaptı.Luffy öldü dirilme işleminide Oda yaptı Croco da ecel teri döktü kan damlası ile yendirtende Odaydı başka biri değildi yani.Bir sürü Örnek sayarım böyle ama sen ballı teach der geçersin.

Reis yanlış anlama ama Guernicaya Oda isteyince veriyorda Luffde ki yıllardır Gomu gomu diye bildiğimiz meyveyi tanrı meyvesine dönüştüren kishimoto muydu onu da oda yaptı.Luffy öldü dirilme işleminide Oda yaptı Croco da ecel teri döktü kan damlası ile yendirtende Odaydı başka biri değildi yani.Bir sürü Örnek sayarım böyle ama sen ballı teach der geçersin.
Teach'in balını işe katma günümüz gider. O ayrı bir seviye.:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık