Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1120: Atlas

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 50 30.7%
  • Orta

Kullanılan: 39 23.9%
  • Kötü

Kullanılan: 74 45.4%

• Kullanılan toplam oy
    163
Luffy yarım sayfa sonra ayağa kalkıyor.Ama orayı tabii ki atmazsınız.Apoo'nun saldırısını atmaktan yorulmadınız ya asdadasdsad
Bomboş ve etkisiz bir saldırı.Pusu atarsan yarım saniye stun atabiliyorsun o kadar.
Anlık K.O tanımı gereği anlık bilinç kaybı yaşatan bir olaydır aklı gitti deyiminin karşılığı gibi yani. :) Sonrasında kalkamamış olsa Apoo krallığını ilan eder Kaido yerine canavar korsanlarının başına kendisi geçer herkese biat ettirirdi.

Anlık ko oluyor işte. Gözlerinin feri gidiyor. Sen anlamak istemiyorsun özellikle. İki karakter üzerinde aynı saldırının etkisi görüyoruz ama sen işine gelmediği için aynı saldırı değil demeye başladın şimdi.
Ben anlamak istemiyorum değil siz anlamak istemiyorsunuz daha uygun olur.
Anlık ko mantığına göre sizin karakterleriniz de ko oluyor.Bunu kabul etmeniz gerek ama tabii ki ajandanıza uymuyor...
İşime gelmiyor de değil mangada her şey ortada.

Anlık K.O tanımı gereği anlık bilinç kaybı yaşatan bir olaydır aklı gitti deyiminin karşılığı gibi yani. :) Sonrasında kalkamamış olsa Apoo krallığını ilan eder Kaido yerine canavar korsanlarının başına kendisi geçer herkese biat ettirirdi.
O zaman kendi karakterlerinin başına gelince 3 maymun oynamayacaklar.
Bu kadar basit.

Ajandana uymayınca kare sayısına mı geçtik ? asdsadas güzel ilerleme var.
2 sayfa işte ne ajandası sen yarım sayfa diyordun.
2 sayfa çıkınca niye hikaye anlatıyorsun.

Oda'nın sayfaları 3 karelidir ve aldığı saldırıyı yani o kareyi bile saymazsan 5 kare var.
2 sayfa yatmış baya insanların tepki verdiği konuştuğu, koşturduğu sayfalar.

Buyur 2 sayfa olduğu net. Saldırıyı yediği sahneyi de atmıyorum
1
2
3
4
5

Oda'nın standart sayfa tasarımı da 3 karelidir örnek.

Red geldi Alpa eski enerjisine kavuştu One piece sırf bu ikilinin kapışmalarının hatrına devam etmeli Ey Oda seriyi uzatabildiğin kadar uzat unut finali.
Ben ortada makul bir tartışma göremiyorum çünkü Alpa hala luffynin gomu gomu no mi meyvesi yediğini sanıyor.🤭 Kendisinin yapay zekasını falan ürettirip foruma salmış olabilir diye şüpheleniyorum. :D

2 sayfa işte ne ajandası sen yarım sayfa diyordum.
2 sayfa çıkınca niye hikaye anlatıyorsun.

Oda'nın sayfaları 3 karelidir ve aldığı saldırıyı yani o kareyi bile saymazsa 5 kare var.
2 sayfa yatmış baya insanların tepki verdiği konuştuğu, koşturduğu sayfalar.

Buyur 2 sayfa olduğu net. Saldırıyı yediği sahneyi de atmıyorum
1
2
3
4
5

Oda'nın standart sayfa tasarımı da 3 karelidir örnek.

Tamam işte 1 sayfa diyorum.Aslında yarım sayfa ya neyse...
Önce sayfa diyordun şimdi kare saymaya başladın adasdasd
Madem 2 sayfa dedin tam olarak sayfaları atacaksın kareleri değil.Öyle kafana göre standart belirleyemezsin.

Ben anlamak istemiyorum değil siz anlamak istemiyorsunuz daha uygun olur.
Anlık ko mantığına göre sizin karakterleriniz de ko oluyor.Bunu kabul etmeniz gerek ama tabii ki ajandanıza uymuyor...
İşime gelmiyor de değil mangada her şey ortada.
Mangada her şey ortada dediğin gibi. Panelleri ilk atan benim zaten. Hani anlamak istemiyorsun bari attığım Guernica sahnesinin sayfaya bak. Guernica saldırıyı yedikten sonra hasar aldığına dair emare yok. Hani belki eliyle kafasını tutması dersin ama iki saldırının iki karakter üzerinde etkisi çok bariz belli. Sende bana bu konuda hak verdin ama haklısın dememek için aynı saldırı değil gibi bir şey ortaya çıkardın. :ehe:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 40)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık