Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1119 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bilenler bilir One Piece'in pazar günleri yeni anime bölümleri geliyo. Elbette mangasından takip ediyorum ama pazar günleri de anime bölümlerini izliyorum. Geçen hafta kardeşim ziyarete geldi yanıma. Pazar günü bende bilgisayardan animeyi açtım izliyorum. Hani Luffy'nin Lucci ile ilk karşılaştığı yer var ya Egghead'te. Lucci soruyo o değişik formun ne ayak diye, Luffy'de sana göstereyim diye 5. vitesi açıyo sonra kapışıyolar falan filan. Kardeşim de yanımda benimle beraber izliyoruz. Bu arada kardeşim One Piece takip etmiyor sadece merak ettiği için baktı. Bana dediki; "abi bunu nasıl izliyorsun?". Neden diye sordum; "sürekli heryerden şimşekler çakıyo, değişik renkler havada uçuşuyo, kim nerde belli değil, yumruk mu atıyo atom bombasımı sallıyo anlamıyorum takip etmesi, izlemesi çok zor, insanı epilepsi hastası yapar bu anime" dedi. Düşündüm çocuk haklı. Mangası ne kadar saçma bir yere gidiyosa animeside bir o kadar izlemesi zor bir hal aldı. Benim artık one Piece ilgili gram beklentim kalmadı. Önceden her bölümü heyecanla beklerken şimdi amaaan ne zaman çıkarsa okuruz işte diye bakıyorum. Hala okuyor olmamın sebebi de; onca zaman takip ettim sonu nasıl bağlanacak diye yani zevk aldığımdan değil. Gerçi sonunda ne olacağı da bellide neyse

Bilenler bilir One Piece'in pazar günleri yeni anime bölümleri geliyo. Elbette mangasından takip ediyorum ama pazar günleri de anime bölümlerini izliyorum. Geçen hafta kardeşim ziyarete geldi yanıma. Pazar günü bende bilgisayardan animeyi açtım izliyorum. Hani Luffy'nin Lucci ile ilk karşılaştığı yer var ya Egghead'te. Lucci soruyo o değişik formun ne ayak diye, Luffy'de sana göstereyim diye 5. vitesi açıyo sonra kapışıyolar falan filan. Kardeşim de yanımda benimle beraber izliyoruz. Bu arada kardeşim One Piece takip etmiyor sadece merak ettiği için baktı. Bana dediki; "abi bunu nasıl izliyorsun?". Neden diye sordum; "sürekli heryerden şimşekler çakıyo, değişik renkler havada uçuşuyo, kim nerde belli değil, yumruk mu atıyo atom bombasımı sallıyo anlamıyorum takip etmesi, izlemesi çok zor, insanı epilepsi hastası yapar bu anime" dedi. Düşündüm çocuk haklı. Mangası ne kadar saçma bir yere gidiyosa animeside bir o kadar izlemesi zor bir hal aldı. Benim artık one Piece ilgili gram beklentim kalmadı. Önceden her bölümü heyecanla beklerken şimdi amaaan ne zaman çıkarsa okuruz işte diye bakıyorum. Hala okuyor olmamın sebebi de; onca zaman takip ettim sonu nasıl bağlanacak diye yani zevk aldığımdan değil. Gerçi sonunda ne olacağı da bellide neyse
Yalnız değilsin dostum

boş boş oturuyordum ve birden aklıma nika ile yılmazer doğan arasındaki benzerlikler geldi:

-adı sanı bilinen, geçmişi olan güçlü bir aileye mensuplar: monkey d. ailesi //pinyaşini aşireti.
-ikisi de bulundukları ortamın alfa karakteri.
-komik değiller ama etraflarındaki insanları gülmeye zorluyorlar.
-mal mal hareketleri olsa da ilik gibi kadınlar onlara aşık oluyor.
-edebiyattan anlamıyorlar.
-çok sayıda insan onların varlığından rahatsız.

Bu salağa meyveyi yedireyim,Korsanlar Kralı olması için gaz verip Kutsal Ejder olarak pnu Dünya Hükümetine yem edeyim diye düşünüyor çakal Kızıl Saç... Fakat Luffy kardeşini Teach abisi bir D olarak Kızıl Saçın elinden kurtaracak...

Son düzenleme:
Her şeyin yarım bırakılarak kitlesine koyun muamelesi çeken Oda'nın zavallı eseri..

Sözü yarım bırak. Dövüşü yarım bırak. Dövüş sonucu ne olduğunu gösterme... Bu adamın eserini bu kadar kişi okumazdı da eski bölümlerin ekmeğini yiyor hala.. sonu nasıl bağlayacak göreceğiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık