Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1119 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy senin ben aklını seveyim. Yahu altında koca deniz duruyor, aynı şiddette denizin dibine postalasan basınçtan geberir zaten. Uçan adamı uzaklara uçurmak ne yahu?

Tipini modelini sevmedim göz zevkimi bozuyorsun diye uçurduysan eyvaallah ama çok uzun sürmez gelmesi.

Yamato'ma taş atan şerefsiz evlatları umarım Burgess üzerinize dağ devirir. Kız hayatı boyunca babası olacak azmana karşı mücadele etsin sen kalk kıza taş at, demek ki...

Yamato acilen bana gelin gelsin, Wano denen şer yuvasında işi yok

Wano'yu, Karasakal'ın gazabından koruduğu zaman sümüklü veletler "abla, ühühühü özür dileriz" diye af dileyecekler. Yamato lütfen affetme, Raimei Hakke ile hakka kavuştur ırgat veletleri.
Acımasız davranıyorsun veletlere. Nereden bilsinler Kaido'ya karşı olduğunu, Yamato'nun neler yaşadığını. Kaç yıldır zulüm görülmüş bir adada o veletler şuan Kaido'nun çocuğu olarak görüyordur Yamato'yu. Böyle davranmaları normal. O kadar detay verir mi bilmem ama Yamato kendini anlatırsa severler zaten kızı.

Çocukların suçu yok. Yamato gözlem hakisi zayıf olduğu için kaçamamış.
Yamato'nun gözlem Haki'sinin zayıf olmasının mümkünatı yok. 8 yaşında Haoshoku Haki açan birinin Haki'si asla zayıf olamaz. Kaldı ki Sasaki'nin zırhlı birliğinin silahları ve topları bile hasar atamadı kıza. Babası olacak puştun yaptıklarının bedelini çekmek adına o taştan kaçmadı. Böyle de altın gibi bir kalbi var.

Yine de o veletleri bir elime geçirsem :mincika: nunçaka ile ağızlarına ağızlarına vurmak istiyorum.:of:

Yamato'nun gözlem Haki'sinin zayıf olmasının mümkünatı yok. 8 yaşında Haoshoku Haki açan birinin Haki'si asla zayıf olamaz. Kaldı ki Sasaki'nin zırhlı birliğinin silahları ve topları bile hasar atamadı kıza. Babası olacak puştun yaptıklarının bedelini çekmek adına o taştan kaçmadı. Böyle de altın gibi bir kalbi var.

Yine de o veletleri bir elime geçirsem :mincika: nunçaka ile ağızlarına ağızlarına vurmak istiyorum.:of:
Şakasına yazdım hemen nasıl savunmuşsun.😂 Şaka yaptım sakin ol.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık