Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1119 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy bu goroseilere acaba nasıl hasar verecek?
Oda'nın buna ne gibi bir bahane bulacağını merak ediyorum
Luffy'nin meğerse dokunmadan rakibin iç organlarına hasar verme yeteneği varmış. Oda böyle bir yetenek çıkaracak. Wano'da, Kaido'ya karşı kullandığını unuttuk hepimiz. Yeni bir şeymiş gibi gözümüze sokacak.

Biz de bunca bölümdür niye kullanmadı diye soracağız. Oda ise; "Gorosei'ye biraz şov yaptırayım hemen ezmeyeyim dedim" diyecektir.

Luffy'nin meğerse dokunmadan rakibin iç organlarına hasar verme yeteneği varmış. Oda böyle bir yetenek çıkaracak. Wano'da, Kaido'ya karşı kullandığını unuttuk hepimiz. Yeni bir şeymiş gibi gözümüze sokacak.

Biz de bunca bölümdür niye kullanmadı diye soracağız. Oda ise; "Gorosei'ye biraz şov yaptırayım hemen ezmeyeyim dedim" diyecektir.
Sadece zoro hasar verebilicek. :cool:

Meyve gücü kalıcı değil, geçici süreliğine istediği forma geçiyor sadece.
En sağlıklı olduğum gelecekte olmak istiyorum derse, olur. Ama ne kadar sürecek, meyveyi ne kadar kullanabilecek hiç durmaksızın?
Aslında şöyledikleri kısmem mantıklı. Bonney çoğu zaman genç veya ergen bir kız gibi duruyor ama aslında 10 11 yaşlarında bir çocuk. Bonney'yi bir tek kuma flash back'inde ve hortumun içinde gerçek yaşındayken gördük. Hortumun içinde çocuk olması gayet normal şeytan meyvesi iptal oluyor, kuma flash back'inde zaten çocukluğu anlatılıyor. Normal şartlar altında biz Bonney'yi hep şeytan meyvesini aktif bir şekilde kullanırken gördük, kullanım süreside epey op gibi duruyor.

Ağa katakuri Savaşı'ndan sonra tamam artık gözlem hakisi ile herşeyi görür dedik wanoda kaidonin hızına yetişemedi hadi tek yedi dedik. Bu arc da da gitti luccinin denizci ye tek atmasını bile görmedi. Şimdi dediğin olacağıni hiç sanmıyorum o kadar vurdu etti dedelere elim açıyor of çok sert derisi diyo bizle dalga geçiyor oda içten patlama vurma hakiden eser yok ileri gözlem hakisi yok. Öne piece luffy wanoda öldü bunu kabullenmemiz lazım nika hayal dünyası ile savaşıyor. Baştan başladı seri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık