Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1119: Emeth

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 36 22.6%
  • Orta

Kullanılan: 41 25.8%
  • Kötü

Kullanılan: 82 51.6%

• Kullanılan toplam oy
    159
Yamato'ya nasıl taş atar şerefsizler...
Oda hikayeyi daha ne kadar uzatacak? Sunny bir türlü aşağı inemedi. Vegapunklar hedef olmalarına rağmen hala adaya gidiyorlar... Vegapunk'un boktan hiçbir şey söylemeyen yayınını da Oda hala bitiremedi. Bonney'nin gücünün bu kadar kısa olacağı belliydi. Ama bu bile çok büyük olay. Sadece o yumruk bile çoğu büyük karakteri pert eder. Çünkü o ataklar devasa. 2 nika da zaten dev hallerindeydi. Bir de üstüne dev yumruk atıyorlar. Bildiğin adaya çarpsa adayı yerinden oynatacak saldırılar. Robota gelirsek bu kaçıncı son sayfadaki cliffhangerı olacak? Şu robotu işleyip hikayeden çıkarsa da kurtulsak... Gerçi Oda artık siluet bile göstermeye üşeniyor. Joyboy'un sadece sesini göstermiş.

Bu manganın haftalık değil, aylık olarak çıkması gerektiğini düşünmeye başladım. Bize aylık 35-50 sayfa arası versin, dolu dolu hikayemizi okuyalım. 12 bölüm-13 bölüm hikaye olmuyor, gidişatı düzgün kuramıyor. Haftalık manga yapamıyorsun, yaşlandın ve dinlene dinlene çiz-yaz naparsan yap işte.

Bu manganın haftalık değil, aylık olarak çıkması gerektiğini düşünmeye başladım. Bize aylık 35-50 sayfa arası versin, dolu dolu hikayemizi okuyalım. 12 bölüm-13 bölüm hikaye olmuyor, gidişatı düzgün kuramıyor. Haftalık manga yapamıyorsun, yaşlandın ve dinlene dinlene çiz-yaz naparsan yap işte.
Kesinlikle katılıyorum, hatta 2 ayda bir 70,80 sayfa yazsın. Hem çizim kalitesi artar hem insanlar okurken daha fazla keyif alır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık