Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1117: Mo-

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 61 41.2%
  • Orta

Kullanılan: 46 31.1%
  • Kötü

Kullanılan: 41 27.7%

• Kullanılan toplam oy
    148
Şu hareketi WB yaptı 20 yıldır onun ekmeğini yapıyor, Koramiral Doll yapınca 1 sayfa bile konuşulmadı. @II. Invictus @Alpamis @Whitebear D
Kardeşim gorosei meydana çıkmış kimsenin ipinde değil kim takar Doll'u ? Millette heyecan mı kaldı ? Herkes resimlere bakıp geçiyor, Zoro'yla ilgili kısımlara bakıyor tamam. Gerisi tırtıl, fırt..

Hachinosu Arı kovanı Karasakalın Adasi winner adasi Law ile kapistigi yer.
Ben de öyle dedim zaten.
bizimkiler elbafa giderse netteki haritalara göre sonraki bilinen iki yakın ada weevil in kaçırıldığı sphinx ve hachinosu. Üçüncü şık şuan yok. Weevili kurtarmaya gitmek gibi bir nedenleri şimdilik yok ayrıca marconun olduğu, eziyet çekmeyen bir adaya özgürlük de getiremez. Hachinosu ise tayfaya fazla gelir. Şu ana kadar bir yonko adasına az kişiyle sızma girişiminde bulunup başaramadılar, bir de kalabalık ve güçlü bir grupla baskın yapmaya çalıştılar. Ama altyapısı yapılmıştı. Bb adasına gitmek için Garp dışında sebep yok ki o bile iyi bir sebep değil. Gidilirse olay çok çok zorlaşır. Tam kadro yonkoya karşı bizim tayfanın yarısı + arılar.

Ben de öyle dedim zaten.
bizimkiler elbafa giderse netteki haritalara göre sonraki bilinen iki yakın ada weevil in kaçırıldığı sphinx ve hachinosu. Üçüncü şık şuan yok. Weevili kurtarmaya gitmek gibi bir nedenleri şimdilik yok ayrıca marconun olduğu, eziyet çekmeyen bir adaya özgürlük de getiremez. Hachinosu ise tayfaya fazla gelir. Şu ana kadar bir yonko adasına az kişiyle sızma girişiminde bulunup başaramadılar, bir de kalabalık ve güçlü bir grupla baskın yapmaya çalıştılar. Ama altyapısı yapılmıştı. Bb adasına gitmek için Garp dışında sebep yok ki o bile iyi bir sebep değil. Gidilirse olay çok çok zorlaşır. Tam kadro yonkoya karşı bizim tayfanın yarısı + arılar.
Wano nasıl Samurayların mekanı ise Hachinosu da Korsanlar için aynı anlamı ifade ediyor olabilir bir korsanın değil de tüm korsanların mekanı gibi.Büyük korsan zirvesi de denilebilir ilerde o adaya tüm korsanların ortak yaşam alanı.

Şimdi d ler bir soy. Irk değil. Lunarian ve Bucaneerler farklı ırklar ve bakarak bile bunların ırkını anlayabiliyorsun. Bunların yaşadıkları ve dağıldıkları yerleri yakıp yıkar, bunlara soy kırım yaparsın. Zor olur ama olur. D soyu ise adını soyadını bilmeden, hatta kendisi sana itiraf etmeden öğrenmenin imkansız olduğu birşey. Mesela şöyle düşün; bizim luffy, garp, atıyorum dragon gibi gözü kara ve güçlü olduğu için dan diye söyleyenlerin yanında mesela karasakal gibi kendini tehlikede hissedip D olduğunu söylemeyen bir sürü insan da çıkabilir. Bunları nasıl yok edebilirsin?
D soy da değil, ünvan gibi bir şey ancak ünvanı alan kendi soyunda o ünvanı devam ettiriyor. Teach'in D olduğunu gizlediği hiç geçmiyor, WB Roger'a söylerken benim tayfamda da bir D. var diyor, gizlese WB de bilmezdi. Şuana kadar D. olduğunu söylemeyen tek karakter Law, o da uzun ismini kısa kullandığı için öyle, anlamını bildiği için değil. Yani bilinçli olarak gizlememiş.

Hal böyleyken isminde D. gördüklerini çok rahat imha edebilirdi WG. Marineye katılmış Jaguar gibi Garp gibi Dragon gibi D.ler var, gönder CP ne olduğunu anlamadan ve daha da güçlenmeden indirsinler. Luffy'nin Ace'in D. olduğu ezelden bilinen şeyler olduğu halde WG hiçbir zaman bunları D. olduğu için öldürtmüyorsa ortada aşırı derecede saçmalık vardır.

D soy da değil, ünvan gibi bir şey ancak ünvanı alan kendi soyunda o ünvanı devam ettiriyor. Teach'in D olduğunu gizlediği hiç geçmiyor, WB Roger'a söylerken benim tayfamda da bir D. var diyor, gizlese WB de bilmezdi. Şuana kadar D. olduğunu söylemeyen tek karakter Law, o da uzun ismini kısa kullandığı için öyle, anlamını bildiği için değil. Yani bilinçli olarak gizlememiş.

Hal böyleyken isminde D. gördüklerini çok rahat imha edebilirdi WG. Marineye katılmış Jaguar gibi Garp gibi Dragon gibi D.ler var, gönder CP ne olduğunu anlamadan ve daha da güçlenmeden indirsinler. Luffy'nin Ace'in D. olduğu ezelden bilinen şeyler olduğu halde WG hiçbir zaman bunları D. olduğu için öldürtmüyorsa ortada aşırı derecede saçmalık vardır.
Karasakal saklıyor diye demek istememiştim. Diğer d ler içinden korkanlar da vardır örnek verdim. Ama evet law örneği çok daha doğru. Bir sebeple yada sebepsiz D adını gizleyebilirler. Sırtında kanadı, ilginç bir vücudu falan var diye kolay tespit ettikleri gibi bu D leri tespit edemezler. Bir sürü ajanları ve ajan grupları var. Ama bu bilinmeyen insanlar gene yeni D ler doğuracaktır. Portgas D rouge büyük ihtimalle sıradan bir kadındı. Ama tehlikeli birinden tehlike potansiyeli yüksek bir D doğurdu.

İsmi uzun olduğu için diye değil. Law "Gizli adım D. " diye kendini tanıtıyor. Ailesi belli ki gizlemesi gerektiğini söylemiş. Tam "Ailem yıllar boyunca..." diye cümlesini devam ettiriyordu ki Baby 5 konuşmasını kesti.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık