Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1116 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Denizciler kölecilik faliyetlerini de biliyor zaten neye şaşırıyoruz ki? Ama yine diyorum kötü olduklarını zannetmiyorum. Vasıfsız olabilirler o kadar. İmi bilmiyolardır. Lulusiayı bilip çoğunluk için kabul edilebilir diyorlardır. Tanrı vadisini de garp dışında pek bilen yoktur kanımca. Garpın kişiliği de tartışmaya açık. Ama altından bir şey çıkacaktır. Ace meselesiyle bir değil bu. Ace WB tayfasında üst seviye bir elemandı. Ki onda bile çekildi kenara. Taraf değiştirme ise çok ayrı konu. Akainunun değiştirmeyeceğine adım kadar eminim. Yanlış yönde olduğunu fark edecek ama gururuna yediremeyip dragon tarafından öldürülür. Fuji bizimkilerin yanında yer alır. Kizaru da muamma. Alttan bizimkilere destek verip büyük rol oynamayacak gibi bir izlenim verdi.

Garpın denizciler arasında tek yetkisi kentsel dönüşüm gider korsanlar adasını basar bakar korsanlar nasil yerde kalıyor rahatları yerinde mi diye sonra yıkar binaları yerine yenisini yapar sanmıyorum daha fazlasını bildiğini.

Rayleigh bu bölüm çok acınası durumda.
800 yıl dünyanın içinden geçmiş dünya hükümeti katliamlar soykırımlar zulümler
Rayleigh hala mevzunun eğlenceden ibaret olduğundan bahsediyor gerçekten aptalca bir düşünce yapısı var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık