Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1116 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ayyaş ray için yıllar önce söyledik ne mal olduğunu, niye yeni öğrenmiş gibi yapıyorsunuz? Ayyaş hep böyleydi.

Seninle uğraşmak hoşuma gitse de kesinlikle öyle bir niyetle sormamıştım la :D
Rayin karaktersiz olduğunu herkes biliyor zaten de mesele o değil. Neden üzerine üzerine gitmiyorlar? Ray yeminler etti susacağım diye de bunlar da inandı mı yani nedir?
Rayleigh nihayetinde bir korsan sen Garp'ın üzerine niye gitmiyorsun onu söyle hele :ehe:

Rayleigh nihayetinde bir korsan sen Garp'ın üzerine niye gitmiyorsun onu söyle hele :ehe:
Garpla ilgili seninle anlaşamadığımız nokta farklı la. Her şeyi bilip bilmediği de baya baya meçhul. Ben sana ray neden bir şey yapmıyor, roger neden ölümüne dalmadı falan da demiyorum, bu gorosei gebeşleri vegapunk gibi kendileri için önemli adamı bile böyle harcarken ray denen herifi ne diye öldürmemişler şimdiye kadar? Çünkü isteseler bal gibi de yaparlardı.
Roger tayfama bulaşmayın teslim olacağım diye söz verdirmiş olsa -ki bu şerefsizler niye sözünde dursun o da ayrı mesele- yine bir anlamı yok.

Garpla ilgili seninle anlaşamadığımız nokta farklı la. Her şeyi bilip bilmediği de baya baya meçhul. Ben sana ray neden bir şey yapmıyor, roger neden ölümüne dalmadı falan da demiyorum, bu gorosei gebeşleri vegapunk gibi kendileri için önemli adamı bile böyle harcarken ray denen herifi ne diye öldürmemişler şimdiye kadar? Çünkü isteseler bal gibi de yaparlardı.
Roger tayfama bulaşmayın teslim olacağım diye söz verdirmiş olsa -ki bu şerefsizler niye sözünde dursun o da ayrı mesele- yine bir anlamı yok.
İnanarak mı yazıyorsun Reis bunları ya :hhh:

Ya onca güce (Gura Gura gücüne) sahip olmasına rağmen hiçbir sorumluluk almayan WB'ye ne demeli?

O mazlumların vebaline girdin WB.
Wb denizci mi len adam korsan gidip bir de hükümetin adanlarını falan mı koruması gerekiyor :oleyo2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık