Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1116: Çatışma

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 76 51.7%
  • Orta

Kullanılan: 37 25.2%
  • Kötü

Kullanılan: 34 23.1%

• Kullanılan toplam oy
    147
yeni çıkan bölümler neden zevk vermiyor. Hızlı hızlı geçiyorum izlerken. Çizimlerinden zevk alamıyorum..

3 bölümde de Karasakal gözükmeyeceği için beni 1120 de uyandırır mısınız o zamana kadar uyumayı düşünüyorum.
1120 mi? Bence Teach 1130'dan önce gözükmez. Belki bir iki sahnesi olur, Vegapunk'un anlattıklarına tepkisini görürüz. Wano'ya saldırması için en az bir 10 bölüm vardır diye tahmin ediyorum.

1120 mi? Bence Teach 1130'dan önce gözükmez. Belki bir iki sahnesi olur, Vegapunk'un anlattıklarına tepkisini görürüz. Wano'ya saldırması için en az bir 10 bölüm vardır diye tahmin ediyorum.
Wanoya saldırma olayı da okurların beklentisi Oda efendi ne yapar belli değil ama saldırırsa sırf Momo çok güçlendi dedirtmek için Karasakal tayfasını rezil rüsva edecek.

Wanoya saldırma olayı da okurların beklentisi Oda efendi ne yapar belli değil ama saldırırsa sırf Momo çok güçlendi dedirtmek için Karasakal tayfasını rezil rüsva edecek.
Sadece Momonosuke değil. Yamato'yu boşuna Wano'da tutmadı.

Nika, Elbaf'ın tanrısı çıktı. Okuchi No Makami ise Wano'nun tanrısı çıktı. Yamato'nun hikâyedeki rolü genişleyebilir.

Yeni bölümden beklentim yok... Bundan sonrası kaçış modu olur. Demir robot goroseileri oyalar bizimkiler de kaçar.

Dragon da ne olmuş ne bitmiş burda diye gelmez anca 3 ay sonra Vega punk mezarına çiçek koymak için belki lütfeder...

Boşbeleşin tanımı olarak görevini mükemmel icra ediyor

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 23)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık