Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1116: Çatışma

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 76 51.7%
  • Orta

Kullanılan: 37 25.2%
  • Kötü

Kullanılan: 34 23.1%

• Kullanılan toplam oy
    147
Benim Yamato konusunda gönlüm rahat. Sonuçta seride gördüğümüz tanrılardan biri kendisi ve Karasakal Korsanları için epeyi zor bir rakip olacaktır.
Adayı kontrol eden Pizarro ve sağa sola ışınlayan Augur kafa karışıklığı yaratır yamatonun aklını karıştırır.Gözlem hakisini de aktifleştirmemişse shiryu bıçaklar.Teke tek demiyorum birlikte saldirirlar yamatoya.

Adayı kontrol eden Pizarro ve sağa sola ışınlayan Augur kafa karışıklığı yaratır yamatonun aklını karıştırır.Gözlem hakisini de aktifleştirmemişse shiryu bıçaklar.Teke tek demiyorum birlikte saldirirlar yamatoya.
Yamato'nun tanrı olması dışında Gen faktörü bir Yonkou ve en güçlü yaratığın çocuğu olması bir de Oni olması farkı da var...

Bir de yazar farkı var kıytırık şeyler yapabiliyor :D Canı ne isterse artık.

Yamato'yu zaten teke tek de tutabilecek iki kişi var gerisi ancak ekip şeklinde saldırırsa bir şeyler başarabilirler.

Yanarım yanarım E. Oda çakalının Burgess'le karşılaşıp ezilmesin diye Garp'ı Burgess yokken adaya çıkarmasına yanarım. Garp nasıl ada turu yapacak sorusunun cevabını alacaktık, Manga'nın dediği gibi cevapsız sorular.
Kuzana gerek bile kalmazdı.Sağ kol>koramiral sonuçta. :hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık