Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1116: Çatışma

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 76 51.7%
  • Orta

Kullanılan: 37 25.2%
  • Kötü

Kullanılan: 34 23.1%

• Kullanılan toplam oy
    147
Akainu itlikte iskontoya gitmiş ve aslında olanı biteni bildiğinden değil de bilmediğinden sinirlenmiş. Yani mevzulardan pek bir haberi olmaması olasıymış.
He yine kendi kendilerine tez sunup patladınız diyorlar yani.Delil istiyorlar mı acaba yine daha önce @Sodex in yaptığı gibi :p Lulusiadan haberi olmayabilir çünkü bunu gizli hallettiler ama kimlere hizmet ettiğini mi bilmiyormuş yoksa bu kızıl it:hhh:

30 yıldır akainu fanı olan @Headhunter reis bile bu bölüm sövmüştür kızılite. O kadar diyorum, gerisini siz hayal edin...
Yaşadığım hayalkırıklığını tahmin bile edemezsiniz reis.30 yıldır fanlığını yaptığım,vatan savunur gibi savunduğum karakterin karaktersizin önde gideni çıkması… ihanete uğramış gibi hissettim.

He yine kendi kendilerine tez sunup patladınız diyorlar yani.Delil istiyorlar mı acaba yine daha önce @Sodex in yaptığı gibi :p Lulusiadan haberi olmayabilir çünkü bunu gizli hallettiler ama kimlere hizmet ettiğini mi bilmiyormuş yoksa bu kızıl it:hhh:
Yok be. Koskoca ada yok edilmesini bence biliyordur. Sonuçta zamanında bu da bir ada yok etti. Belki şu şekil sinirlenmiştir; Şerefsiz gorosei, ben olmadan ada yok edersiniz ha! Yavaş yavaş magmayla eritmek varken, bir anda ada yok etmek de ne demekmiş!!!

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık