Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1116: Çatışma

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 76 51.7%
  • Orta

Kullanılan: 37 25.2%
  • Kötü

Kullanılan: 34 23.1%

• Kullanılan toplam oy
    147
1117. Bölümdeyiz hala silület çizip her şeyi üstü kapalı açıklıyor . Yahu daha neyi kimden saklıyorsun . Artık açıkla bazı şeyleri . İmuyu bile görmedik daha . Tamam zamanını bekliyorsun desekte ulan 1117 bölüm . Niyeti 1500 bölümlere kadar seriyi uzatmak .
Vegapank'ın konuşmaya başladığı şu son 8-9 bölüm başka bir mangada taş çatlasa 2 bölümde komple verilip geçilirdi. Oda'nın öyle bir uslubu var ki eğer bitir demezlerse 2000 bölümü bile rahat görrür. Süründürme ustası.

La bunun her tarafı kılıç ustası olsa nolur ?
Naruto vs Sasuke gibi bir final olur. Zoro vs Nika. Deiku kim olacak? Heyecan dorukta bir final için daha iyi bir senaryo düşünemiyorum.

Bu sitede böyle etkileşim alamazsın kardeşim ki kimse bu sitede etkileşim peşinde değil sende olma yada amacın oysa burda zaman kaybetme başka yerlere git. Çünkü herkes bazen klavye bazen internet bazen alkollü vs gibi durumlarda yazıp duygu ve düşüncelerini belirtir bu tarz durumlarda da harf hataları olabilir herkes de bilir. Yazılanıda herkes anlar harf hatası olsada ortak konumuz one piece olduğundan kelimedeki 1,2 harf anlamaya engel değildir...

Bu sitede böyle etkileşim alamazsın kardeşim ki kimse bu sitede etkileşim peşinde değil sende olma yada amacın oysa burda zaman kaybetme başka yerlere git. Çünkü herkes bazen klavye bazen internet bazen alkollü vs gibi durumlarda yazıp duygu ve düşüncelerini belirtir bu tarz durumlarda da harf hataları olabilir herkes de bilir. Yazılanıda herkes anlar harf hatası olsada ortak konumuz one piece olduğundan kelimedeki 1,2 harf anlamaya engel değildir...
Haklısın kardeşim.

Birader, bu büyük ara başlangıcında gerçekten Oda hastalandı mı? 3-4 bölümdür verilen bilgiler: Antik zaman savaş oldu, hükümet ve 20 ulus bir tarafta, Joyboy ve destekçileri (balıkadam, samuray -ki onu da haftaya söyleyecek sanırım- daha direkt Joyboy tarafına girmedi.) meselesini seriyi takip eden en aptal(?) bile anladı 25+ senede. Buna 3 hafta ayırma. Vegapunk da yeni bir gizemi aydınlatmadı. Ulan bari 1-2 haftaya 1 gizem aydınlatsaydı o da yok. Haklı kim bilmiyoruz. Imu hala silüet. Roger ve tayfası niye durdu hala bilen yok. Gorosei’nin yara almama sebebi halen bilen yok. 9999999 tane gizem yaratıyorsun, bir tanesini açıklamıyorsun, 500 bölüm sonra birini açıklıyorsun, o zaman da 499 bölüm boşa geçtiği için sana kızıyoruz.

Animesini en son “ben erkeğim” diyen Kaidou’nun kızı (Yamato) zamanında bırakmıştım. Bu gidişle mangayı da bırakacağız. Bu nasıl saçmalık arkadaş. 30 seneye yakın olmuş ve serinin asıl konusu boş yüzyılı anlatıyorsun ama onda da hala bir şey dediğin yok. Antik robotu bile aylar önce silüet olarak gördük. Şu an tek ekstra bilgimiz; bir yerde durup orayı -sözüm ona- koruduğu. Ağam bizimle eğleniyor.
Al kardeşim hataları düzelttim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık