Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1115: Kıta Parçaları

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 100 63.7%
  • Orta

Kullanılan: 36 22.9%
  • Kötü

Kullanılan: 21 13.4%

• Kullanılan toplam oy
    157
Bu durumda.

Joyboy tayfası tarihteki en güçlü tayfa olabilir.

Joyboyun kendisi bir dev. Gemisi noah. Zou muhtemelen tayfanın doktoru. Elbafdaki dev hayvan meyvelerinden yemiş birisi. Robot tayfanın marangozu olabilir. O dönemlerde ryuma yaşıyor. Dünyayı gezdiği için joyboyu biliyor. Ki muhtemelen onunla beraber yola çıktı.

Su 200 metre yükselmiş 1 yıla yayarak. Ayda 18 metre kadar yükselmiş demek bu. Bunun olmasının yolu nedir? Tabii ki de one dünyasında karaları batırmaktır. Sürekli suya taş atarsanız su seviyesi yükselir. İmu adaları ana alev ile batırmış durmuş. Bu da su seviyesini yükseltmiş. Peki ama neden? Neyi gizlemek istediler? Neyin ideolojisi bu.

Keşke şu Stussy tayfaya gelse. Böyle biri lazım şuan tayfaya tam görev adamı ve zeki...

Kayıp yüzyılın sebebi aslında dünyanın sular altında kalmasıymış bunu gördük. 100 yıldırda ana alev ile sağ sola sıkıyormuş IMu sama...
Bilim insanı olarak gelebilir diye düşündüm, şu an amaçsızım diye dolaşıyor, Robin’in tayfaya katıldığı gibi katılabilir…

200 metre o kadar yüksek bir yükselme değil bu denizin altında kalmış şehirlerden hiçbirini görmedik.

Bir retcon daha.

Eğer bu 200 metre yükselme olayını öncden akıl etmiş olsaydı tayfanın yolculuğu esnasında bir kaç su altı şehrini ufak da olsa harabe şeklinde gemi geçerken gösterirdi yada insanlar bu şehirlerden bazılarından bahsedip hazine peşinde koşarlardı.

Atıyorum 300. bölümde bir sahnede yıkık dökük su altında kalmış bir şehrin yanından gemi geçerken gösterirdi uzak çekimde.

Edit: Pek can kulağıyla da dinlemedim hani belki de 2 bin metre yükselmiştir deniz bilen söylesin.

Taklitlerin aslını yüceltmesi lazım değil mi oğlum, o Demaro Black ne? Kid'in çamaşır makineli saldırısını taklit etmek için GORA'daki "Hiperoptik Vasküler Dondurucu" falan kullanır bu mal.

200 metre o kadar yüksek bir yükselme değil bu denizin altında kalmış şehirlerden hiçbirini görmedik.

Bir retcon daha.

Eğer bu 200 metre yükselme olayını öncden akıl etmiş olsaydı tayfanın yolculuğu esnasında bir kaç su altı şehrini ufak da olsa harabe şeklinde gemi geçerken gösterirdi yada insanlar bu şehirlerden bazılarından bahsedip hazine peşinde koşarlardı.

Atıyorum 300. bölümde bir sahnede yıkık dökük su altında kalmış bir şehrin yanından gemi geçerken gösterirdi uzak çekimde.

Edit: Pek can kulağıyla da dinlemedim hani belki de 2 bin metre yükselmiştir deniz bilen söylesin.
Malako bin metre dese sıkıntı yok ama suyun sadece 200 metre altında koca bir dünya olacak ve birileri bunu bilmeyecek. Hiç denk gelmeyecek insanlar vs. Doğaçlama manga çiziyor adam

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık