Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1114 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
La monster'ı okumadın mı ryuma zamanında giyilen kıyafetler ile şimdikiler aynı. 400 yıl boyunca hiç mi moda-kültür değişmedi ilerlemedi de şu pantolonu ceketi az değiştirek demediniz ? En basit en tek düze zihniyete sahip evren bu. Naruto ailemi bile değişkenlik gösteriyor hashirama-naruto arasında, burada yüzyıllar var millet aynı. Vega malı en olmadık teknolojiler icat ediyor ama erlerin elinde 1.dünya savaşında kullanılan tahta silah xD Elveda rumeli izliyordum orada ki ittihatciler sıkıyordu onlarla düşün...
Oda çok overrated bir yazar, seri bitsin o zaman görücem bakalım op'yi hatırlayan kalıcakmı.

Baktım sende eski üyesin aslında. Bende 2014'de üye oldum. 4-5 ay biraz mesaj atıp kabuğuma çekildim ve sadece bölüm spoilerı ve yorumları için takılıyordum forumda. Son 2 sene mesaj atmaya başladım. Senin hissettiğini bende hissettim forumu takip ederken, her üye birbiriyle samimi gibi gözüküyor ama mesaj atmayla alakalı biraz o. Mesaj attıkça alışıyor insan. :D
Ben dr aynı şekilde bir iki şey yazmak için açmıştım hesabı onları yazıp bıraktım. Okuyucu olarak kaldım.
İlk korsan olayı duyduğumdan beri canımı sıkıyor. Ne demek ilk korsan ya. Kimse mi denize açılmamış onca yıl.
Arabasta tarih kitabelerinden gördüğümüz kadarıyla op dünyasında tarih 5 bin yıla kadar gidiyor. 4100 yıl boyunca biri bile mi yapmamış korsanlık. Bir tanecik bile mi yok. 🤔
Binlerce yıl ponçik ponçik takılmışlar. Kimsenin soyguna yağmaya korsancılığa ihtiyacı yokmuş. Ne zaman bu kalleş antik krallıkla bişeyler yolunda gitmemiş o zamandan beri Pandora’nın kutusu açık.

Mother flame suda yanan bir alevmis.Magma bile suda söner, daha güçlü ki koca bir ülkeyi bununla yok ettiler. Akainu bile dayanamayabilir gücüne. Üzerinde A&Mu yaziyor. Mu, Im'e bir gönderme olabilir belki.

Sharlia olan ejder sasiriyor kayip yüzyil'a bilmedigi için. Belkide digerleride bilmiyordur. Im ve gorosei bunlari ellerinde oynatiyor olabilir. Zaten ezik ve güçsüzler ancak hükümet güçlü oldugundan bunlara birsey olmuyor ve denizciler arkalarini topluyor.

luffy için hasar olayi sıkmaya basladi. Gorosei güçlü ancak artik oda bunu çözmeli. Vegapunk konusmasi bitene kadar saglam bekletecek muhtemelen. Hadi gitti diyelim tayfa. Elbaf, raftel derken luffy kk oldu, hikaye ögrenildi, savaş ilan edildi ve son savaş basladi. Gorosei'ye dahi birsey yapamazken Im'e ne yapabilir? Ayrica sövalyeler ve hükümetin diger güçleride var. Onlarinda ne kadar güçlü oldugu bilinmiuor. Bir sekilde bu sorunuda çözmeli oda. Uyanan robottan birseyler beklenebilir. Saglam güç olmanin yaninda hasar için bir ip ucu olarak.

Bu arada denizciler çok ezik kaldi. Gerçi kizarunun patates oldugu yerde gorosei gelmese çoktan gitmislerdi adadan.

Saydığın adamların hangisi normal? Saul ölmemiş kaçabilmiş, Law neler başarmış kimleri indirmeye güç yetirmiş, BB'den kaçmış... Düz bir D. görmedik daha (en düzü kaç ay Ace'i karnında taşıdı).Hikaye bile D. üzerinden gidiyor sen diyorsunki D. o kadarda önemli değil.Tayfadaki kimse yetim s.. değil. Herbiri özel yaptıkları yada iradeleriyle...
Bu "D."ler genelde amaçları iyi veya kötü iradeleriyle öne çıkıyor sanki. Ve şimdiye kadar teach dışında öyle içten pazarlıklı, hain bi tip de görmedik. Bir tahmin yürütmek gerekirse ben bu "D."lerin o büyük savaşta joyboyun yanında saf tutanlar olduğunu ve bundan dolayı tanrıların doğal düşmanı olarak adlandırıldığınu düşünüyorum.

Sabo bu ateşi hüpletir de Amaterasu mod açar umarım. 4 tane tanrı meyvesi muhabbeti geçiyordu bir yerde, bir kısmı bu ateş olabilir belki.

İlk korsan olayı duyduğumdan beri canımı sıkıyor. Ne demek ilk korsan ya. Kimse mi denize açılmamış onca yıl.
Arabasta tarih kitabelerinden gördüğümüz kadarıyla op dünyasında tarih 5 bin yıla kadar gidiyor. 4100 yıl boyunca biri bile mi yapmamış korsanlık. Bir tanecik bile mi yok. 🤔
Sonuçta Retcon piece okuyoruz. Belki bu bilgi bile değişebilir :ehe:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık