Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1114 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
La monster'ı okumadın mı ryuma zamanında giyilen kıyafetler ile şimdikiler aynı. 400 yıl boyunca hiç mi moda-kültür değişmedi ilerlemedi de şu pantolonu ceketi az değiştirek demediniz ? En basit en tek düze zihniyete sahip evren bu. Naruto ailemi bile değişkenlik gösteriyor hashirama-naruto arasında, burada yüzyıllar var millet aynı. Vega malı en olmadık teknolojiler icat ediyor ama erlerin elinde 1.dünya savaşında kullanılan tahta silah xD Elveda rumeli izliyordum orada ki ittihatciler sıkıyordu onlarla düşün...
Bunu ciddili mi yazdın şeşu :bilmem:

İlk korsan olayı duyduğumdan beri canımı sıkıyor. Ne demek ilk korsan ya. Kimse mi denize açılmamış onca yıl.
Arabasta tarih kitabelerinden gördüğümüz kadarıyla op dünyasında tarih 5 bin yıla kadar gidiyor. 4100 yıl boyunca biri bile mi yapmamış korsanlık. Bir tanecik bile mi yok. 🤔
yaşadığı yer deniz seviyesinin altında kalmış, o denize açılmamış deniz ona açılmış diye yorumladım. world building at its finest

Katılıyorum ama bu forum yeni insanlara biraz kapalı. Hep birbirini tanıyan insanlar birbiriyle yazışıyor. Bazen ben bazen yeni isimler görüşümüzü yazınca saçma bulurlarsa “saçma” “sen bir daha yazma” gibi saçma şeyler söylüyorlar. Bir iki kere bana da denk geldi. Bu yetkiyi kim veriyor bilmiyorum ama bunun söylenmesi az da olsa insanda şevk kırıyor ve üzüyor.

Emrivaki konuşanları raporlayabilirsin. Burada kimse bir başkasına "sen yazma" şeklinde telkinde bulunamaz.

Gerçekçi detay ekleme skili yok Oda'nın. Ama ufacık bir kelime oyunu detayı ekleyince tüm twitter tapınma ayinleri yapıyor :d

Bu benim gördüğüm neredeyse bütün anime/mangalarda var bu arada. World building çok kötü, anı yaşama üzerine kurulu hikayeleri. O bölüm çizecekleri olaya ne uyuyorsa oradan çok detaysız şekilde geçiyorlar.
Naruto ve tarih konusunu hiç açma istersen bana. @William cutting bilir o konuda ne kadar konuştuğumu. 80 yıllık efsanevi derin tarih maşallah :D
Derin tarih ayrı mevzu da bir şekillenme var ama. OP ye bakıyorsun sığ-düz tarih değişim yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık