Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1114 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'nin eli G5'te de yanmaya devam etmiş. Geçen base halinde yanıyor diye çöp etmiştiler. Bekliyoruz bu arkadaşları.

Akıyor maşallah. Enma Tapınakları. Luffy'nin ataklarının işe yaramaması. Akıyor akıyor.:D

Nika'cılar kapak olmaya devam ediyor.:D

Luffy'nin eli G5'te de yanmaya devam etmiş. Geçen base halinde yanıyor diye çöp etmiştiler. Bekliyoruz bu arkadaşları.

Akıyor maşallah. Enma Tapınakları. Luffy'nin ataklarının işe yaramaması. Akıyor akıyor.:D
asşlkdasdmasdasd

Reis hiç oyun da mı oynamadın hayatında, kalbür üstü her kahramana shrine yakarlar zaten xD

Neyse sen kendini batırırken dikkatini dağıtmayayım :oleyo:

asşlkdasdmasdasd

Reis hiç oyun da mı oynamadın hayatında, kalbür üstü her kahramana shrine yakarlar zaten xD

Neyse sen kendini batırırken dikkatini dağıtmayayım :oleyo:
Reyiz Enma da bir Tanrı ismi haberin olsun. Cehennem Kralı Tanrısı diye geçiyor. Zoro'ya göre ona gelmiş, onu seçmiş ve onu test ediyormuş.:D

Şimdi de Enma Tapınağı ve ona sunulan şeyler.:D

Arkadaş Luffy'e ne üzerinden vuruyorsanız hepsi Zoro'ya oluyor hemen sonrasında.:D

Reyiz Enma da bir Tanrı ismi haberin olsun. Cehennem Kralı Tanrısı diye geçiyor. Zoro'ya göre ona gelmiş, onu seçmiş ve onu test ediyormuş.:D

Şimdi de Enma Tapınağı ve ona sunulan şeyler.:D

Arkadaş Luffy'e ne üzerinden vuruyorsanız hepsi Zoro'ya oluyor hemen sonrasında.:D
Yazacaktım bunu ama.
Kardeşim bu tuzağa düşmeni bekliyordum xD

Tanrısı varsa tanrıya yakmışlardır Enma sadece o tanrının ismini alıyor.

Bizim isimler hepsi Muhammed, Mustafa, Ahmet, Mahmut. Bilmem anlatabiliyor muyum xD

Yazacaktım bunu ama.
Kardeşim bu tuzağa düşmeni bekliyordum xD

Tanrısı varsa tanrıya yakmışlardır Enma sadece o tanrının ismini alıyor.

Bizim isimler hepsi Muhammed, Mustafa, Ahmet, Mahmut. Bilmem anlatabiliyor muyum xD
Şeytan meyvesinin Tanrı olduğunu mu söylüyon? :D O zaman kılıçta bir Tanrı neden var olamasın? Tuzak muzak diyor şaka gibi.:D Allah ismini alan mı var biz de Muhammed Mustafa diyon.:D

Zoro: Bana geldi, beni seçti ve beni test ediyor. :D

Enma tapınağı ve ona adanan kılıçlar.:D

Luffy G5'te hala eli acıyor atakları işlemiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık