Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1114 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tek merak ettiğim şey Joy Boy neden denize açılan ilk korsan oldu? Joy Boy’un denize açılmasındaki neden neydi?

Yeni bir gizemimiz oldu arkadaşlar? Hayırlı uğurlu olsun!

Zoro sunacchi diyen adam. Halktan biri. Luffy'nin sülalesinin hikayesi kim bilir nerelere dayanacak. Ha ben Luffy'yi bunun için yargılamam orası ayrı.

Emin misin olduğundan? Yoksa öyle olmasını mı istiyorsun? :D

Yav geyiğine takılıyoruz zaten sevmeyi bıraktın derken, ki sevmeyi bıraktıktan çok Garp'a yöneldin. Eskiden Roger üzerinden gidiyordun Luffy için daha çok, şimdi Garp... Sen farkında olmayabilirsin, ama forumdaki çoğu kişi az çok fark etmiştir bunu.

En basiti şuradaki konuşmalar. :D Garp'a daha çok ısınmışsın işte kılıç mevzusundan sonra.

Dünyanın en basit şeyini bile, tanımlamakta zorluk çekiyoruz serisinde. Mesela asla çok mantıklı bir açıklama getiremeyecek bunlara.
Üstte Mihawk ve Zoro'dan farkını çizmişim yine. O dönem dönem değişiyor zaten. Ondan sonra Roger'ı da ön plana çıkardığım olmuştur. Oden olayına bakıcam iyi hatırlıyorum ya öyle bir şey.

Zoro'nun annesi Tera. Bir haydutun kızı. Ryuma ile en ufak bağlantısı bile yok.

Bana hava hoş :hhh:

Bari önce bir araştırın da sonra yazın şunları yav.
İlk defa seni destekledim pişman oldum. Argorn'un soyu kral soyuydu ama kendisi gezgin olarak takıldı hatırlatırım. Katranı kaynatsan olmaz şeker, cinsine tükürdüğüm cinsine çeker.

İlk defa seni destekledim pişman oldum. Argorn'un soyu kral soyuydu ama kendisi gezgin olarak takıldı hatırlatırım. Katranı kaynatsan olmaz şeker, cinsine tükürdüğüm cinsine çeker.
Hahahaha Aragorn gezgin takıldı diye ne oldu la soyundan mı oldu ?

Anne tarafına çekmiş diyorsun ben de sana Annesini söyledim. Ryuma ile hiçbir bağı olmayan Tera diye bir kadın yine Ryuma'nın soy ismini taşımayan Roronoa Arashi diye bir adamla evleniyor Zoro oluyor.

Aragorn'un soyu(bin göbek belki) baştan beri aynı gezgin olması neyi değiştirir.

Artık size canon bilgi de vermemek lazım hemen alınıyorsunuz xD

Garp'a bakıyon çocukken çıplak ayak kaplanlarla savaşarak büyümüş. Çöpten besleniyordu adam. Bu adama soylu diyorlar.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık