Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1114 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İyi olması gereken karakter berbat bir karaktere sahipse överiz. Özelllikle bu Luffy'nin babasıysa. Çıkar göster kötü bir karakteri karakteri üzerinden övdüğümü. Yine sen yine iftiraların.;)
Guarnica övüyorum demedin mi kardeşim? Sarhoş musunuz arkadaş siz delirecem ahshshdjfkfkfk

Oden'e nerede en iyi kılıç ustası denmiş o dönem için? :D Wano için deniyor olmasın?

Sen Garp gibi dövüşmesini beklemiyor muydun? Yaw Alpa mesajını aratma Roger kılıç kullandığı bölüm memnun olmadığını belirttiğin, ima ettiğin yorumların vardı. :D Roger'ı bıraktı geyiğine takılıyorsun sadece.
Hayır bunun açıklaması var. Kılıç stili en üstünü felan gibiydi. Ya SBS ya Manga ya da yine röportaj gibi bir şey de felan geçiyordu. Roger'ı ben yumruk ile dövüşen biri olarak bekliyordum orası ayrı. Ama sevmeyi bıraktın felan filan yok öyle bir şey.

Kılıçcı çıkması da var. Kılıcı sırf süs olarak taşıyordu, korsan motifine uysun diye... Düşünce böyleydi en azından. Fakat kılıcını o kadar çok seviyormuş ki, oğluna bile o ismi vermiş.

Peki kılıç ustası olmak için kılıçla bağın olması gerek, felsefesi olması gerek düşüncesine göre Roger kılıç ustası mıdır? Mesela Oda'ya sorsalar nasıl kıvıracak?
Kim kılıç ustası kim değil havada kalan konulardan biri. Oda düzgün işleyemediği için herkes kendince bir sebep sunabilir. Roger görünen kadarıyla kılıç ile savaşan, kılıcına bağlı birisi. Kılıç ustası denilse yadırganmayacak bir noktada gibi.

Hükümet için Nika daha tehlikeli olabilir ama Deprem meyvesi direkt dünya için tehdit oluşturuyor.
Meyveyi yiyen teach pek de dünya ya tehdit olurmuş gibi durmuyor
İyi olması gereken karakter berbat bir karaktere sahipse överiz. Özelllikle bu Luffy'nin babasıysa. Çıkar göster kötü bir karakteri karakteri üzerinden övdüğümü. Yine sen yine iftiraların.;)
Amiral lobisini tek cümleyle özetlemiş adam.Vallahi helal olsun :D

Cahillik mutluluktur xD

Zoro'nun babası en güçsüz denizde doğuyor ve oradaki çapulculara ölüyor. Senin kendi kafanda uydurduğun gerçeklik sana kalsın tabi işin o kısmına karışmam.
Valla ben soy olarak Ryuma soyundan geldiğinden bahsediyorum hani sen onu yok diyorsun soy faktöründen güç faktöründen bahsediyoruz ya babası şurda doğmuş burda doğmuş ne fark edicek ki zaten hakim değilim nerede doğduklarına.Sen Ryuma soyundan geldiğine bile katılmıyorsun ordan kimse gömmesin diye :hhh:

Hayır bunun açıklaması var. Kılıç stili en üstünü felan gibiydi. Ya SBS ya Manga ya da yine röportaj gibi bir şey de felan geçiyordu. Roger'ı ben yumruk ile dövüşen biri olarak bekliyordum orası ayrı. Ama sevmeyi bıraktın felan filan yok öyle bir şey.
Emin misin olduğundan? Yoksa öyle olmasını mı istiyorsun? :D

Yav geyiğine takılıyoruz zaten sevmeyi bıraktın derken, ki sevmeyi bıraktıktan çok Garp'a yöneldin. Eskiden Roger üzerinden gidiyordun Luffy için daha çok, şimdi Garp... Sen farkında olmayabilirsin, ama forumdaki çoğu kişi az çok fark etmiştir bunu.

En basiti şuradaki konuşmalar. :D Garp'a daha çok ısınmışsın işte kılıç mevzusundan sonra.

Kim kılıç ustası kim değil havada kalan konulardan biri. Oda düzgün işleyemediği için herkes kendince bir sebep sunabilir. Roger görünen kadarıyla kılıç ile savaşan, kılıcına bağlı birisi. Kılıç ustası denilse yadırganmayacak bir noktada gibi.
Dünyanın en basit şeyini bile, tanımlamakta zorluk çekiyoruz serisinde. Mesela asla çok mantıklı bir açıklama getiremeyecek bunlara.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık