Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1114 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alpamis Roger kılıççı çıktığı için savunmayı bıraktı sanıyordum. Asıl sebep WB'nin gücünü kısmasına rağmen Roger ile denk gitmesiymiş meğer.
Kılıçcı çıkması da var. Kılıcı sırf süs olarak taşıyordu, korsan motifine uysun diye... Düşünce böyleydi en azından. Fakat kılıcını o kadar çok seviyormuş ki, oğluna bile o ismi vermiş.

Peki kılıç ustası olmak için kılıçla bağın olması gerek, felsefesi olması gerek düşüncesine göre Roger kılıç ustası mıdır? Mesela Oda'ya sorsalar nasıl kıvıracak?

Aile soyu güçlü diyorsun ya madem öyle demekki daha eski Monkey üyelerinin güçlü çıkması gerekli senin tezine göre konuşuyoruz burada.Zoro Ryuma soyu alakalı yazdıkların nedense pek bi ters geliyor bu söylediklerine çelişkiler yumağısın :ehe:
Zoro'nun babası Dragon kadar dedesi de garp kadar güçlü olsa öyle bir şey yazmazdım gariban üç beş çapulcuya ölmüş. 5691273123876 göbekten dedesi güçlüymüş ama haklısın aynı şey xD

Gerçi bunun ayrımına varabileceğini sanmıyorum.

Ailenin bildiğimiz tüm karakterleri güçlü sırf fansın diye gelmiş Monkey ailesi güçlü mü gibi inanılmaz seviyede bir yoruma maruz bırakıyorsun bizi.

Yine sen yine iftiraların. Hangi kutsala arka çıkmışım. Guernica hariç herhangi bir kutsalla işim yok. :ehe:

Bu arada Guernica en azından Dragon gibi yoldaşını düşmanın elinde bırakmazdı.
İftira deyip Garling lobisiyle iş birliklerini unutmadık.Kutsal köpeği karakteri fanısın biz karaktere göre adam övüp gömeriz diyorsun:alkis:

Kılıçcı çıkması da var. Kılıcı sırf süs olarak taşıyordu, korsan motifine uysun diye... Düşünce böyleydi en azından. Fakat kılıcını o kadar çok seviyormuş ki, oğluna bile o ismi vermiş.

Peki kılıç ustası olmak için kılıçla bağın olması gerek, felsefesi olması gerek düşüncesine göre Roger kılıç ustası mıdır? Mesela Oda'ya sorsalar nasıl kıvıracak?
Oden'in yaşadığı dönemde onun için kılıç ustalığı en iyisi denmiş. Roger'dan üstünmüş yani. Kılıç tekniği olarak da haki fırlatıyor adam. Benim açıklamalarım üzerinden yorum yapın. Kendi kendine benim adıma bir şeyler uyduruyon. 70 kere Roger fanlığını bıraktın dedin. Yok öyle bir şey. Bunu sana bir çok kere açıkladım. Geçen yine iyice bir açıkladım. Hala aynı muhabbeti yapıyorsun. Bu işi bırak.

Zoro'nun babası Dragon kadar dedesi de garp kadar güçlü olsa öyle bir şey yazmazdım gariban üç beş çapulcuya ölmüş. 5691273123876 göbekten dedesi güçlüymüş ama haklısın aynı şey xD

Gerçi bunun ayrımına varabileceğini sanmıyorum.

Ailenin bildiğimiz tüm karakterleri güçlü sırf fansın diye gelmiş Monkey ailesi güçlü mü gibi inanılmaz seviyede bir yoruma maruz bırakıyorsun bizi.
Nerden biliyorsun kime öldüklerini? Gariban dediğin adamların tepesine Kaido ve tayfası çökmüş hangi çapulcu bunlar ahahshshdhfjfkjfk

İftira deyip Garling lobisiyle iş birliklerini unutmadık.Kutsal köpeği karakteri fanısın biz karaktere göre adam övüp gömeriz diyorsun:alkis:
İyi olması gereken karakter berbat bir karaktere sahipse gömeriz. Özelllikle bu Luffy'nin babasıysa. Çıkar göster kötü bir karakteri karakteri üzerinden övdüğümü. Yine sen yine iftiraların.;)

Son düzenleme:
Oden'in yaşadığı dönemde onun için kılıç ustalığı en iyisi denmiş. Roger'dan üstünmüş yani. Kılıç tekniği olarak da haki fırlatıyor adam. Benim açıklamalarım üzerinden yorum yapın. Kendi kendine benim adıma bir şeyler uyduruyon. 70 kere Roger fanlığını bıraktın dedin. Yok öyle bir şey. Bunu sana bir çok kere açıkladım. Geçen yine iyice bir açıkladım. Hala aynı muhabbeti yapıyorsun. Bu işi bırak.
Oden'e nerede en iyi kılıç ustası denmiş o dönem için? :D Wano için deniyor olmasın?

Sen Garp gibi dövüşmesini beklemiyor muydun? Yaw Alpa mesajını aratma Roger kılıç kullandığı bölüm memnun olmadığını belirttiğin, ima ettiğin yorumların vardı. :D Roger'ı bıraktı geyiğine takılıyorsun sadece.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık